Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-07-09 00:26:54

Soniza89

Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

Moze ktos orientuje sie ile kosztuje wstep na Plitwickie Jeziora?, i czy w Dubrovniku tez sa jakies platne wejsciowki?

 

#2 2014-07-10 07:44:08

myszka

Re: Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

w Dubrowniku na mur na pewno się płaci ale nie pamiętam ile. Na Plitwickie jest 110 kun za jeden dzień a za dwudniowy jakoś 180 kun. 1 euro - ok 7.5 kuny

 

#3 2014-07-10 11:19:52

Mcnoble1750

Re: Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

Kilka dni temu wróciliśmy z Chorwacji i byliśmy na Jeziorach Plitwickich , wstęp to 180 kun od osoby na cały dzień zwiedzania, w cenie jest płynięcie elektrycznym statkiem i wjazd "kolejką" na górę, zwiedzanie raczę zacząć od wejścia numer 1. Płatność tylko w kunach, zwiedzanie to minimum 5 godzin, ale naprawdę warto:) lepiej byc wcześniej rano, bo park czynny od 7 ,  a wtedy jest mniej ludzi:)

 

#4 2014-07-11 19:24:03

Soniza89

Re: Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

dzieki smile

 

#5 2014-11-26 15:55:53

ashtree

Re: Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

Na Plitvice rzeczywiście najlepiej zaplanować sobie dużo czasu, cały dzień spokojnie, tak żeby pochodzić, zrelaksować się, nacieszyć oczy. Park jest również niezwykle atrakcyjny w innych porach roku. Już raz maszerowaliśmy tam wiosną, a w tym roku wybieramy się również w styczniu/lutym. Widziałam zimowe zdjęcia Plitvic i zakochałam się, stąd moja determinacja, żeby pojechać tam o tej niestandardowej porze. Ponadto blisko do Bośni, wokół sporo innych atrakcji. Wszystko już mamy zorganizowane.

 

#6 2016-04-25 13:43:17

cubbinkate

Re: Jeziora Plitwickie - ceny wstępu

Hej, forumowicze w tym roku chciałabym pojechać na wakacje właśnie nad słynne jeziora, tylko boję się trochę o bezpieczeństwo, chodzi mi o uchodźców, wiecie może czy oni też masowo napływają do Chorwacji??

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh