Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-05-10 22:45:50

Fresh

Faworyzacja jednego z biur podróży na Travelmaniacy.pl?

Ostatnio w komentarzach zauważyłem kilka głosów, że niektóre treści na Travelmaniakach faworyzują/promują jedno z biur podróży (żeby go nie fawoeyzować nie podam nazwy smile ), stąd chciałbym wyjaśnić kilka kwestii.

Z założenia portal powstał (w 2008 roku) jako niezależne źródło wiedzy, tworzone w dużej części przez samych użytkowników (Was moi drodzy Travelmaniacy smile ) i współpracujących z portalem redaktorów oraz samej redakcji serwisu.

Pisząc o branży turystycznej nie da się jednak nie współpracować z biurami podróży. I tutaj jest mały "problem". Chodzi o to, że niektóre polskie biura podróży od początku nawiązania kontaktu entuzjastycznie podeszły do współpracy (czy to redakcyjnej, reklamowej czy na innym polu), z kolei inni touroperatorzy (może nie będę wymieniał którzy) pomimo wielu prób kontaktu (mailowego, telefonicznego czy nawet osobistego w trakcie róznych targów turystycznych) mającego na celu nawiązanie współpracy, z nieznanych mi powodów, nie byli zainteresowani współpracą, przeważnie nie było żadnego odzewu nad czym ubolewam - stąd nie piszemy o nich co jest oczywiste.

Ja osobiście jako właściciel Travelmaniaków jestem otwarty na współpracę z każdym biurem podróży i innym podmiotem z branży turystycznej, które(y) wyrazi taką chęć, a jeszcze z nami nie współpracuje. Nie mam natomiast zamiaru "wchodzić przez okno, gdy ktoś zamyka drzwi" do danego biura, jeśli nie wykazuje ono chęci współpracy. Jeśli ktoś nie chce z nami współpracować, nie będziemy do tego namawiali, bo tak naprawdę zwykła współpraca redakcyjna daje korzyści dla obu stron, o czym być może nie wszyscy ewentualni nasi partnerzy wiedzą.

Gdyby jakikolwiek podmiot turystyczny chciał nawiązać z nami współpracę (jeśli do tej pory nie współpracujemy), zapraszam do kontaktu na adres g.marchlewicz@travelmaniacy.pl

Mam nadzieję że choć po części wyjaśniłem tą kwestię. Gdybyście mieli jakieś pytania w tym temacie, chętnie odpowiem/doprecyzuję.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh