Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-03-28 00:15:45

Fresh

Spam z biura podróży ITAKA

Witajcie,

W czwartek (27.03.2014) w godzinach przedpołudniowych część użytkowników portalu Travelmaniacy.pl (dokładnie 114 osób) zostało zaatakowanych SPAM-em (poprzez masowe wysyłanie wiadomości prywatnej) przez jednego z pracowników salonu firmowego biura podróży ITAKA z Pruszkowa. Działanie takie po pierwsze jest niezgodne z regulaminem portalu, po drugie po prostu nieetyczne.

Sprawdziłem bardzo dokładnie i nadawcą SPAMU jest Pan Łukasz (zalogował się jako "ItakaP") pracujący w Salonie Firmowym ITAKI w Pruszkowie, ul. Anielin 1 (przy Wojska Polskiego). Konto "ItakaP" zostało bezpowrotnie zablokowane. Proponuję, zebyście nie odpowiadali temu uzytkownikowi, gdyż i tak nie będzie miał już możliwości odczytania wiadomości.

Ja osobiście (i nie tylko, sądząc po liczbie wiadomości prywatnych od Was) jestem oburzony takim działaniem. Szczególnie, że jest to salon firmowy ITAKI, który szczególnie powinien spełniać wysokie standardy komunikacji z klientami i dbać o dobro marki.

Nie zamierzam pozostawić tego przypadku bez odzewu, stąd wystosowałem odpowiednie zapytanie odnośnie bieżącej sytuacji do biura podróży ITAKA. Jak tylko otrzymam odpowiedź, zostanie ona opublikowana.

Poniżej przedstawiam dokładną treść wiadomości wysłaną przez pracownika firmowego biura podróży ITAKA (dodam, że numer IP użytkownika "ItakaP" oraz dokładne informacje odnośnie czasu wysyłania przez niego każdej ze 114 wiadomości zawierającej spam zostały zabezpieczone).

Jeżeli chciałby/łaby Pan/Pani ofertę z biura Itaki na rok 2014 chętnie pomogę.
Gdyby był/była Pan/Pani zainteresowany/na proszę o kontakt na pruszkow@fc.itaka.pl

Obecnie jesteśmy w fazie promocji na lato:

ITAKA otwiera oczy na świat!

Oferta Lato 2014 - tylko do 13 kwietnia: OSTATNI ETAP PROMOCJI
- zniżki do 38%
- specjalna cena dla dziecka w wybranych hotelach – niższa o 50%
- Gwarancja Niezmienności Ceny (za dopłatą: 69 PLN/os./tydz. i 99 PLN/os./2 tyg.)
- możliwość Zmiany Rezerwacji (za dopłatą: 99 PLN/os.)

By sporządzać dla Państwa ofertę potrzebujemy:

Destynacja (Dokąd? Gdzie pojechać?):

Termin (na ile dni?):
Kiedy najwcześniej wylot/z jakiego lotniska
Do kiedy powrót

Ilość osób (np. 2 + dziecko-data urodzenia):

Wyżywienie: All inclusive / 2posiłki / inne- jakie:

Preferencje: np. kameralnie/dobre
jedzenie/blisko plaży/ jaka plaża

Gdyby był/była Pan/Pani zainteresowany/na proszę o kontakt na xxxxxxxx@fc.itaka.pl

Oferty oraz wszystkie warianty możliwości zmiany rezerwacji, rezygnacji, ubezpieczeń przedstawię Panu w odpowiedzi jeżeli Pani/Pan będzie chciał skorzystać z naszych usług.

pozdrawiam Łukasz.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2014-03-28 19:02:54

piea

Re: Spam z biura podróży ITAKA

zawsze znajdzie się jakiś troll, nawet w tak porządnym biurze!
Itace to i tak wiele nie zaszkodzi, ale owemu Panu Łukaszowi już pewnie tak......
Dzięki Szefie za trzymanie ręki na pulsie:)

#3 2014-03-28 19:56:42

PAVULON

coż Grześ nic dziwnego świat się zmienił bezpowrotnie więc takie sytuacje są i będą, To zmusza do RACJONALNEGO myślenia. CHwała Ci za to że czuwasz!Pozdróka

#4 2014-03-30 22:41:44

kasia_lublin

ja dostałam i od razu skasowałam, i tak wolę organizować podróże samemu. pozdrawiam

#5 2014-03-31 23:30:03

maciekart

Też dostałem i właśnie usunąłem także dzięki za informacje smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh