Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-01-30 09:38:57

medlady

wczasy z 2 letnim dzieckiem

Czy Bułgaria to fajne miejsce na wakacje z dzieckiem?myślałam o chorwacji,czarnogórze ale widze że bułgaria sporo tansza.tylko to morze nie jest takie lazurowe..

 

 Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2014-01-30 17:38:19

malik

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

Myślę ,ze plaże w Bułgarii są o wiele fajniejsze dla dzieci niż Chorwackie. Powód są piaszczyste i morze także ma piaszczyste dno. Krajobrazowo Chorwacja piękniejsza ale morze i plaże lepsze w Bułgarii. M

 

#3 2014-01-31 21:31:56

Fresh

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

O wyjeździe z małym dzieckiem do Bułgarii niedawno pisaliśmy, jeśli nie miałaś okazji zajrzeć, to zerknij tutaj Bułgaria z dzieckiem.

W Czarnigórze nie byłem, ale miałem okazje w Chorwacji i w Bułgarii. I tak. W Bułgarii będziesz miała trochę gorszą wodę, nie tak lazurową jak w Chorwacji. Jednak w Chorwacji problemem mogą być jeżowce, które są praktycznie wszędzie skubane - nawet mi - dorosłemu przeszkadzały. No i plaże - piaszczystych jest bardzo mało w Chorwacji, w Bułgarii cała masa smile.

Ja bym wybrał Bułgarię, a jak z dziecka zrobi się nastolatek smile to wtedy poejchał do Chorwacji.

 

#4 2014-01-31 22:43:16

Michasia_Bogus

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

Hej! Chorwacja jest wspaniała , ale z małym dzieckiem faktycznie lepiej wybrać Bułgarię ze wspaniałymi piaszczystymi plażami , morze faktycznie nie jest tak ładne jak w Chorwacji czy Grecji ale cieplutkie wink Polecamy okolicę Słonecznego Brzegu , można wybrać się na spacer po urokliwym Neseberze oraz odwiedzić dwa ładne aqua parki z dzieckiem. Zaletą może też być smaczna kuchnia bułgarska wink smile

 

#5 2014-01-31 23:16:22

Fresh

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

Michasia_Bogus napisał:

... można wybrać się na spacer po urokliwym Neseberze

Oj tak polecam, szczególnie po zmroku jak jest oświetlony, tylko nie wiem czy to nie za późna pora na spacery z maluszkiem smile

 

#6 2014-02-06 11:28:34

myszka

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

Ja też polecam bardziej w tej sytuacji wybrać Bułgarię. Już podane zostały zalety plażowe, kulinarne. Z tych drugich absolutnie spróbuj sałatki szopskiej (jak nasza grecka tyle, że pyszniejsza), arbuzy - w Polsce nie kupisz takich pysznych jak są tam świerzutkie, z jedzonka jeszcze kawarna (sos z mięsem).   Ja dołożę że można do Varny do Delfinarium pojechać. Jak chcesz coś więcej poczytać to na moje podróże zerknij:) Udanego urlopu:)

 

#7 2014-08-27 16:59:10

Elnora2628

Re: wczasy z 2 letnim dzieckiem

W Bułgarii byłam 2 lata temu autokarem z dzieckiem (inna sprawa, że w Rumuni autokar się zepsuł i spędziliśmy parę godzin na środku jakiegoś ronda - taka dodatkowa atrakcja wink). Dorotka się nie nudziła, a że ceny, mimo że Złote Piaski to kurort, nie było zbyt wygórowane, mogliśmy trochę zaszaleć.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh