Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Australia
  •  » Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

#1 2014-01-16 11:06:13

Marzenie

Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;-)
Poszukujemy dodatkowych osób na wyprawę do Australii (na własną rękę) tak w okolicach grudnia 2014 r . Wiem, że termin jest dość odległy ale znając życie zanim się obejrzymy już będziemy się pakować ( nie ma to jak wrodzony optymizm big_smile ) Im więcej ludzi tym raźniej,bezpieczniej i taniej tak więc mam nadzieję,że uda  nam się znaleźć kogoś z kim będziemy mogli wspólnie podziwiać cuda Australii .
Pozdrawiam
Marzena

 

#2 2014-01-19 21:47:42

myszka

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Jak termin w  grudniu przewidujecie? Cały miesiąc czy krócej? No i jaki mniej więcej koszt? Nie musi być do do zł raczej na zasadzie czy 3, 5 czy 10 tys zł/os?  Dzięki za odpowiedzi:)

 

#3 2014-01-20 00:59:08

Marzenie

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Myślałam o przełomie grudnia i stycznia . Maksymalnie 3 tygodnie ( i tak będę musiała się nieźle napocić żeby dostać tyle wolnego ) a jeśli chodzi o kwestię finansową to sama nie wiem ile to wyniesie wiadomo,że nie chciałabym wydać majątku ale liczę się z tym że taki wyjazd do tanich raczej nie należy. Zwłaszcza,że chciałabym trochę pozwiedzać i to tak biorąc przykład z kangurków troszkę sobie skacząc po Australii big_smile Interesowałoby mnie Perth i okolice , Uluru, Melbourne i oczywiście Sydney smile

 

#4 2014-01-21 09:34:50

viola

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Marzenie: Australia to moje marzenie smile)) Juz zrobilam wstepny research....i strasznie drogo mi wyszlo sad Moze kiedys....

 

#5 2014-01-21 10:22:49

Marzenie

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

No właśnie najgorsze w tym wszystkim jest to,że nie jest to tani wypad sad dlatego zaciskam pasa jak tylko mogę i liczę na to,że mi się uda... smile Australia to też moje marzenie a marzenia są w końcu po to by je spełniać :-)

 

#6 2014-02-21 12:46:01

gmariusz8

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Jastrzebiec_eu: moze bys z raz pomyslal zanim zaczniesz cos pisac. Popatrz na mape i zobacz jak wielka jest Australia i gdzie jest Nowa Zelandia. To tak jakbys jechal do Moskwy a jakbys tam byl to grzechem by bylo nie wpasc na kawe do Madrytu... Skoncz z tym bezmyslnym komentowaniem, ktore nic a nic nie wnosi hmm

 

#7 2014-02-21 12:55:58

Fresh

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Post "Jastrzębca" został już usunięty smile

 

#8 2015-01-26 09:16:52

thor

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

I jak udała się wyprawa? A może jeszcze ciągle trwa? smile

 

#9 2015-01-26 10:24:47

Marzenie

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Wyprawa się nie udała a dokładniej mówiąc nie doszła do skutku ..niestety sad Nie oznacza to jednak ,że daliśmy sobie spokój z Australią wręcz przeciwnie smile A też jesteś zainteresowany podbijaniem krainy Aborygenów? smile

 

#10 2015-07-15 17:35:35

Poznaniak

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Jestem z Poznania ale dalej byłbym zainteresowany na tą wycieczkę do Australii..czy to dalej jest aktualne ? Jak patrzyłem na ceny biletów lotniczych to w jedną stronę wahają się w granicach od 5 tys złoty do 7 tys złoty..Teraz pytanie w jakich cenach są tam hotele za dobę ?

 

#11 2015-08-05 13:46:08

jonatan76274

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Moja siostra właśnie siedzi w Australii pojechała tam 2 tygodnie temu i jeszcze 2 posiedzi. Nagle się zdecydowała i udało jej się na szybko załatwić paszport i wizęsmile koszt biletu to łącznie 7 tysięcy bo kupiony z dnia na dzień + z Wrocławia do Frankfurtu tam 1 noclegi i potem do Arabii i z Arabii do Melbourne. Co do cen za hotel nie wiem, więcej dowiem się jak wróci i wszystko opowie ze szczegółami.

 

#12 2015-09-04 14:50:45

Marzenie

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

O w takim razie czekam na szczegolowe info po powrocie siostry z krainy kangurow ;-)

 

#13 2015-09-09 10:41:05

Magda_Kajzer

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Australia jest cudowna!
Aczkolwiek podróż na pewno nietania. Ale od czego ma się marzenia!

 

#14 2016-01-21 14:11:57

fotodrab

Re: Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Marzenie - jesli chcesz przyjechac do Australii, to dokladnie zapoznaj sie z sezonami turystycznymi. Czas w ktorym chcialas leciec jest w zasadzie najgorszym z mozliwych. Po pierwsze to sezon wakacji szkolnych, studenckich i urlopow swiatecznych. To oznacza drozyzne i tlok. W wielu miejscach szczegolnie w okolicach Sydney i Melbourne na niektore weekendy noclegi nalezy zalatwiac z niemal polrocznym wyprzedzeniem. Po drugie Twoj wyjazd bedzie ograniczony wylacznie do poludniowej czesci kraju.

 
  • Index
  •  » Australia
  •  » Australia - poszukujemy chętnych na wyprawę

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh