Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-06-07 19:28:37

PAVULON

nowy sposób szybkiego zarobienia kasy

patrząc na to , co dzieje się na poskim rynku turystycznym , pojawił się bardzo łatwy , nowy sposób zarobienia pieniędzy:zakładasz biuro podróży, organizujesz kilka udanych wycieczek -zdobywasz zaufanie, potem pobierasz wpłaty na kolejne wyjazdy i na kilka dni przed organizowanym wyjazdem ogłaszasz najpierw że biuro upada a potem dzień potem wycofujesz tą informację...ILU klientów będzie chciało wyjechać z biurem które straciło renomę i zaufanie?chcesz się wycofać?-proszę bardzo tylko koszty anulowania wycieczki dla klienta na kilka dni przed jej realizacją wynoszą praktycznie 100%...rezygnujesz czy jedziesz bez gwarancji bezpiecznego pobytu i powrotu?

 

 Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2013-06-07 21:19:28

piea

Re: nowy sposób szybkiego zarobienia kasy

a najgorsze jest to, że biuro upada, a jego własciciele zakładają kolejne  nowe.... i tak sie to kręci... Chore.

 

#3 2013-07-16 15:21:33

marioka

Re: nowy sposób szybkiego zarobienia kasy

No tak, nie wiadomo któremu biuru można zaufać. Ja organizuję sobie wakacje sama, więc mnie to nie dotyczy, ale już moimi rodzice co roku stresują się, czy ich wyjazd wypali.

 

#4 2013-11-21 12:40:18

HotelPolanica_com_pl

Re: nowy sposób szybkiego zarobienia kasy

To fakt,dzisiaj nie wiadomo któremu z biur podróży można tak do końca zaufać,zawsze może czekać na nas niespodzianka i lepiej po prostu się ubezpieczyć. Warto też organizować wyjazdy na własna rękę,np w kraju do Polanicy-Zdrój czy generalnie w Sudety.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh