Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-05-28 10:13:08

navigator

Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Witam,
Zastanawiamy się nad podróżą: Wietnam-Kambodża-Tajlandia
Wietnam:Hanoi-Halong Bay-Hue-Mui Ne-Saigon
Mekongiem do Kambodży: Phnom Penh-Siem Reap-Angkor-
Tajlandia.

Może jakieś podpowiedzi?
Chcemy zorganizować wyjazd na własną rękę
Główne pytanie to jak jest z transportem w Wietnamie. Standard hoteli,pociągów i autobusów, ich punktualność. Opinie na forach angielskich trochę nas odstraszają...Jak jest z bookingiem przez internet.
Poprzedni wypad do Tajlandii zorganizowaliśmy opierając się na Waszych opiniach i wszystko świetnie wypaliło tak że Tajlandia to już nie problem.
Pzdr,

 

#2 2013-06-19 09:47:56

GdanskaNocka_pl

Re: Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Nie wiem czy to dobry pomysł w sensie organizacji takiego wyjazdu na własną rękę. Jak jest u Was ze znajomością języka oraz ogólnie tych krajów?

 

#3 2013-07-11 12:20:37

navigator

Re: Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Z językiem angielskim nie ma problemu ( w razie czego z rosyjskim też ). Obawiamy się jedynie Wietnamu ( komunikacja i ogólnie logistyka). Czy można tak łatwo jak w Tajlandii bookować wszystko przez internet i czy to jest pewne. Tak jak wyjazd do Tajlandii nie wzbudzał w nas takich obaw to wydaje nam się że Wietnam to jednak co innego..

 

#4 2013-08-06 11:17:31

VickyBarcelona

Re: Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Ale mi się marzy taki wypadzik ... Może kiedyś ... Nikt nie chce ze mną lecieć, bo większość twierdzi, że nie ma po co - ludzie są naprawdę dziwni big_smile

 

#5 2013-08-06 13:50:55

kangur

Re: Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Kazdy jest inny. To co nam sie podoba w tropikalnej Azji: przyroda, kultura, egzotyka, jedzenie, innych odstrasza smile Nie wiedza co traca smile

 

#6 2013-10-21 09:56:15

Hotel_Lidia_pl

Re: Wietnam-Kambodża-Tajlandia

Właśnie np mnie kuchnia,jedzenie i ta egzotyka pełna dzikich zwierząt- mnie osobiście bardzo odstrasza i nie chciałabym sie znaleźć w środku takiej tajlandzkiej dżungli,ale to rzecz jasna kwestia gustu:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh