Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-02-25 00:28:27

marcjol

Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

W najbliższym czasie wybieramy się ze znajomymi do Wrocławia, stąd pytanie do mieszkańców tegoż pięknego miasta.. Gdzie warto iść dobrze zjeść, gdzie warto usiąść na kawkę czy ciacho, a gdzie wejść na piffko albo posłuchać muzyki..

Informacje, gdzie pójść do Wrocławia znajdę jak sądzę w każdym przewodniku, a ja chciałbym uzyskać informacje jakich nie znajdę w żadnych wydawnictwach.. wink To co znane jest tylko "tambylcom".. wink

Będę wdzięczna za każdą informację... nie tylko od mieszkańców... wink

Pozdrawiam,
marcjol smile

 

#2 2013-02-25 09:17:49

katerina

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Droga Marcjol,
Wroclaw jest uroczy,wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem fajnych miejsc wink
W rynku znajdziesz mnostwo fajnych kawiarenek i knajp od Spiza po Jasia i Malgosie kazdy znajdzie cos dla siebie!Najlepsze knajpy z klimatem sa na ulicu Wlodkowica/jedna lepsza od drugiej/w poblizu kina Helios tj.10-15 minut spacerkiem z rynku.
Udanego pobytu!

 

#3 2013-02-25 11:19:11

katerina

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Marta zapomnialam dodac,jak zabalujecie to polecam sledzika/dla odwaznych tatar/w setce kolo przejscia podziemnego na rogu Swidnickiej,tez pare krokow z rynku.W Setce jest tani alkohol,na sledzika z % to mozna tez do Przedwojennej albo Lubu Dubu smile
Zjesc mozna takze w Piwnicy Swidnickiej czy Spizu,ale o tym napisalam juz post wyzej.
Na Wlodkowica to koniecznie Mleczarnia lub Sarah.Nie wiem jakie klimaty lubicie,ale jest tez duzo knajp typu mexican bar,paparazzi,jak w wielu innych miastach.
Tylko przez pifffko nie zapomnijcie zobaczyc troche Wrocka sladami wroclawskich krasnali,jak rowniez wizyty na Ostrawie Tumskim,okolicach Uniwerku itp.
Pozdrawiam

 

#4 2013-02-26 14:30:59

marcjol

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

I o to chodziło smile Bardzo dziękuję smile

Nie martw się smile Nabyłam już przewodnik po Wrocławiu, śladami Krasnali smile Do spacerów też będę mieć kompana smile A chłopaki będą sobie sprawdzać śledzie i tatary wink

 

#5 2013-02-26 18:37:40

myszka

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

na pifko fajnie jest na wyspie slodowej, takie miejsce gdzie wszyscy pija policja o tym wie i chodzi na ontrol i wszyscy wtedy udaja ze tylko sobie siedza, tylko ze tam fajnie jest latem - my bylismy w czerwcu - no i troche sie staro czulismy bo tam wiele bylo mlodzizy ok 18 - 20 lat:)

 

#6 2013-03-15 08:05:59

ApartamentyGorskie_pl

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Nie ma co przesadzać z tym wiekiem,liczy się przecież klimat i atmosfera,a czasem fajnie pobyć w nieco młodszym towarzystwie,prawda? Wrocław słynie z wielu takich miejsc,to piękne i atrakcyjne pod względem turystycznym miasto.

 

#7 2014-05-12 21:09:31

EcoBernardo1363

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Ja mieszkam niedaleko Wrocławia i jest to moje ulubione i najpiękniejsze miasto w Polsce spędzałam tam cały swój studencki okres i  mam straszny sentyment do tego miasta, głównie za jego niesamowity klimat

 

#8 2014-05-20 09:26:58

therory1465

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Właśnie odnośnie studiów i studentów... Co polecacie jako tani nocleg dla niezamożnego studenta, który chciałby pojechać do Wrocławia na weekend, głównie w celu zabawy i poznania miasta, bo aż wstyd się przyznać, że 21 letni obywatel Polski nigdy nie był we Wrocławiu.

 

#9 2014-05-20 13:58:41

Pandora

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Ja też jestem ciekawa jak wygląda sprawa z noclegiem we Wrocławiu na jakiś weekend.

 

#10 2014-06-10 18:47:58

barbieb

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

Co do noclegu dla studentów - znajdź akademiki UWr i tam się pytaj - praktycznie w każdych akademikach są pokoje dla gości na jedną czy dwie doby. A co do miejsca do zwiedzania - dla mnie obowiązkowym punktem programu jest Biblioteka Ossolińskich.

 

#11 2014-07-14 11:15:04

ankagorska

Re: Serdeczna prośba do mieszkańców Wrocławia.. ;)

We wrocławiu znajdziesz różne możliwości noclegu: od luksusowych drogich hoteli, po tańsze budżetowe, kończąc na tanich hotelach, motelach czy prywatnych kwaterach... polecam wpisać w google wroclaw tani nocleg, lub tani hotel i na pewno coś na weekend się znajdzie.

A co do zwiedzania to:
Panorama racławicka
Hala stulecia
Wyspa Słodowa - szczególnie jak chcemy napić się piwka w studenckim klimacie
Rynek
Zoo
Można isc na rejs statkiem po odrze
Pergola
Stadion
...
sporo tego smile wszędzie trafisz tramwajem i taniej będzie jak kupisz bilet na 24 h. Bilet do kupienia w automactach w tramwajach i autobusach (płatność tylko kartą) lub w automatach na przystankach ale nie każdym (płatność też gotówką) + mobilne płatności.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh