Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Maroko
  •  » Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

#1 2012-10-17 00:46:47

Soniza89

Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Drodzy Travelmaniacy  czy ktoś z Was był w Maroko w październiku ? chciałabym się dowiedzieć jaka jest wtedy pogoda i oczywiście co oprócz Agadiru , Marakeszu jest godne uwagi , czym się poruszać ? jakąś wiedzę posiadam lecz chciałabym zaczerpnąć troszke informacji od kogoś kto tam był , ponieważ nie mam za dużo czasu żeby buszować po internecie ... muszę się Wam pochwalićsmile  koleżanka która pracuje w biurze podróży dostała w ramach wysokiej sprzedaży imprez z ITAKI premie w formie wczasów i jadę jako osoba towarzysząca i to za darmo smile...zaproponowała mi to wczoraj  a już w piątek jest wylot smile
więc bardzo Was proszę o informacje smile

 

#2 2012-10-17 20:13:24

piea

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Soniu!
A to Ci się trafiło! Nie dość, że piękne Maroko to i jeszcze za free!
No pełnia szczęścia!!!.
Co do merytoryki to Ci nie pomogę niestety, bo jeszcze tam nie byłam, (ale tylko jeszcze:)) ale podpytaj Valiona i Pana Romana (ostatnio obydwaj tam byli) i na pewno coś podpowiedzą (o ile Konrad nie skacze już po chińskim murze:)), bo z tego co pamiętam to wyrusza właśnie do Chin, albo i już tam jest!)

 

#3 2012-10-18 10:36:17

roman_gor

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Pani Soniu odpowiedziałem na kilka pytań w liście bezpośrednio do Pani. Nasze wyjazdy były w czerwcu, ale myślę, że pogoda w październiku będzie też piękna. Pozdrawiam i życzę przyjemnego wypoczynku :-)

 

#4 2012-10-19 17:07:21

AniaMW

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

W który piątek wylot? Może już post factum... byłam właśnie w październiku (w połowie) w Maroku - warunki temperaturowe jak u nas latem, ale już bez męczących upałów, takie ok. 25-30 stopni; na pewno wrócisz zadowolona... Udanego wyjazdu, wielu wrażeń!

 

#5 2012-10-27 16:23:03

Soniza89

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

dzięki za info ale już wróciłam smile...co do pogody to była super a Maroko jest cudowne  , jestem zachwycona tym krajem smile

 

#6 2012-10-27 16:30:31

AniaMW

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Wiedziałam, że Ci się będzie podobać smile To teraz... prosimy o fotki i relację!

 

#7 2012-10-28 13:10:22

Soniza89

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Fotki już niebawem a na relacje będzie trzeba troszkę poczekać wink

 

#8 2012-10-28 22:56:38

katerina

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Sonia bardzo fajne fotki,ze o Tobie nie wspomne...tutaj zapewne zgodzi sie ze mna meska czesc publicznosci:P

 

#9 2012-10-29 20:55:48

Soniza89

Re: Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Kasiu cieszę się bardzo że zdjęcia się podobają i dziękuję za miły komplement smile

 
  • Index
  •  » Maroko
  •  » Maroko w październiku - szybkie porady proszę :)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh