Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-04-13 11:31:15

atkinsonik

Miejsca na spędzenie uroczego weekendu w Polsce

Hej, chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś swoje ulubione miejsca na spędzenie miłego weekendu w Polsce? W tym roku jest kilka dłuższych weekendów, poza tym lato się zbliża, może skorzystam z Waszych wskazówek. smile

 

#2 2012-04-13 12:28:45

Majkers

Re: Miejsca na spędzenie uroczego weekendu w Polsce

Na pewno Kraków, chociaż w mieście będzie bardzo dużo ludzi. Z odludnych miejsc polecam górskie miejscowości jak Ząb, Poronin, Szczawnica. Słyszałam, że w podkarpackim też można przyjemnie spędzić czas. Ja kiedyś byłam w Białej Podlasce w takim dworku, który ma stadninę, cicho, spokojnie i przyjemnie.

 

#3 2012-04-19 14:55:17

VillaVita

Re: Miejsca na spędzenie uroczego weekendu w Polsce

Kraków owszem,ale będą już w Małopolsce,warto odwiedzić także Zakopane i wybrać się na górski szlak. To aktywna forma wypoczynku,ale bardzo potrzebna każdemu z nas.

 

#4 2012-05-07 13:56:47

atkinsonik

Re: Miejsca na spędzenie uroczego weekendu w Polsce

Hehe Kraków to ja znam, aż za dobrze, Zakopane też już "przejedzone" z gór to tylko mniejsze miejscowości wybieram teraz gdzie nie ma tyle tłoku. Na studiach poznałem dużo znajomych co pochodzą z malowniczych miejscowości górskich smile. A jakie miejsca w tym podkarpackim polecacie? To samo z tą Białą Podlaską ten dworek to gdzieś w okolicach miasta? jest tam coś ciekawego do zrobienia czy zobaczenia jeszcze?

 

#5 2012-07-02 10:43:01

Columbus24_pl

Re: Miejsca na spędzenie uroczego weekendu w Polsce

Zakopane nigdy nie przeje się tym,którzy lubią wycieczki górskie. Poza tym jest też wiele innych miejsc, w których można spędzić weekend lub też urlop. Kwestia gustu czy wolimy góry czy morze.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh