Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Grecja
  •  » Grecja- na jakiej wyspie byłeś? Co polecasz?

#31 2013-04-18 12:02:39

OWAkces_PL

Re: Grecja- na jakiej wyspie byłeś? Co polecasz?

Chyba większość greckich wysp jest godnych polecenia,jednak gdybym miał wybierać tą jedyna,to z całą pewnością na pierwszym miejscu znalazłaby się magiczna Kreta z wieloma atrakcjami i zabytkami.

#32 2013-04-18 22:28:17

lila

A więc jednak Kreta smile Strasznie ciężki wybór z racji ,że wszędzie jest pięknie. Uwielbiam takie  miejsca. MAm nadzieję, że dokonalam  dobrego  wyboru.

#33 2013-04-18 23:00:46

Fresh

Ola, Kreta - Super wybór. Jeśli wybrałaś Kissamos (jak podałaś w linku do oferty Itaki), to masz bardzo blisko rajską lagunę Balos. Tylko nie daj się namówić na rejs statkiem, lepiej wypożyczyć samochód i na własną rękę dojechać. A jak już pożyczycie samochód, to pojedźcie też i na południe wyspy, na plażę Elafonissi, też piękna smile

A co samego samochodu, to pisałem na TM tekst o tym - wypożyczenie samochodu na Krecie.

Udanych wakacji smile. A po powrocie, chętnie zobaczymy zdjęcia i przeczytamy relację smile

#34 2013-04-19 15:36:22

piea

Fresh, ale czemu nie polecasz rejsu statkiem na Balos????
Ja właśnie płynęłam  takim statkiem i było mega- super!!!
(nie każdy lubi jazdę hardcorową, wąską  jak diabli i krętą  drogą szutrową) widziałam tę scieżynkę....no... powodzenia odważnym! smilesmilesmile

Ja bym raczej napisała: nie dajcie się namówić na jazdę tam samochodem! smile)
Co kto lubi, a wrażenia zależą  głównie od miejsca siedzenia:)), bo to co dla jednego jest przygodą - dla drugiego może byc koszmarem:)smilesmile... i odwrotnie:)

Ostatnio edytowany przez piea (2013-04-19 15:37:28)

#35 2013-04-19 16:04:50

Soniza89

Ola rewelacyjny wybor bylam na Krecie w ubieglym roku ja jestem w tej wyspie zakochana , a co do Balos ja rowniez plynelam statkiem i plus wyboru  tej opcji jest taki ze jest postoj na wyspie Gramvousa na ktorej wzniesieniu znajduje sie twierdza Wenecka z ktorej doskonale widac cala okolice a widok jest niesamowity smile

#36 2013-04-19 18:54:24

Michasia_Bogus

lila napisał:

A więc jednak Kreta smile Strasznie ciężki wybór z racji ,że wszędzie jest pięknie. Uwielbiam takie  miejsca. MAm nadzieję, że dokonalam  dobrego  wyboru.

Nasza wiadomośc do Ciebie nieco spózniona,widzimy że trafny wybór już padł-jednak Kreta! Fajnie, będziemy mieli wspólne tegoroczne wspomnienia z Krety wink smile W jakim terminie lecisz? Pozdrawiamy! M&B

Ostatnio edytowany przez Michasia_Bogus (2013-04-19 21:42:47)

#37 2013-04-19 19:35:05

katerina

Super!A gdzie dokladnie bedzie Wasz hotel?
Kreta jest piekna,a Balos samochodem lub statkiem obowiazkowe do zaliczenia!!!

#38 2013-04-19 20:46:07

Fresh

piea napisał:

Fresh, ale czemu nie polecasz rejsu statkiem na Balos????
...
(nie każdy lubi jazdę hardcorową, wąską  jak diabli i krętą  drogą szutrową) widziałam tę scieżynkę....no... powodzenia odważnym! smilesmilesmile
...

Ala być może to moje subiektywne odczucie, ale jakoś samochodem bardziej człowiek czuje się wolny. Poza tym samochodem można wecześniej przyjechać, zanim przypłynie statek, i spędzić trochę czasu w tym pięknym miejscu bez dużego tłumu.

Pamiętam jak tam byliśmy, przypłynął statek i taki tłum wyszedł, brodził w tej wodzie, wyglądało jak by Zombie nadchodziły smile

Droga rzeczywiście jest męcząca, szutrowa, kilka stromych podjazdów/zjazdów, ale jedzie się wolno, więc da się przeżyć...

Ale oczywiście każdy ma inny gust smile

#39 2013-04-19 21:25:13

Michasia_Bogus

katerina napisał:

Super!A gdzie dokladnie bedzie Wasz hotel?
Kreta jest piekna,a Balos samochodem lub statkiem obowiazkowe do zaliczenia!!!

Nasz hotel znajduje się w Kavros w okolicy Georgiopoulis (45km Chania,17km Rethymnon) smile wink

#40 2013-04-19 21:29:03

katerina

Bardzo fajna okolica i dobra baza wypadowa wink
Co do tlumow,ktore przybywaja statkiem do Balos,to zgadzam sie z Freshem-psuja cala magie tego miejsca...

Reklama

Travelmaniacy.pl

#41 2013-04-19 21:58:59

Michasia_Bogus

Tak,dobre miejsce wypadowe do zwiedzania zachodniej Krety i hotel przy samej plaży,
dlatego padło na tę ofertę smile wink
Co do tłumów...cóż, takie miejsca turystyczne są zawsze oblegane, ale nacieszymo trochę oczy i nakarmimy zmysły piękną przyrodą Balos i Elafonissi oraz jez.Kournas. smile smile

#42 2013-04-19 22:29:26

piea

Fresh, co do tłumów - to zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości:)smilesmile; ale być może moje wrażenia były dlatego takie  super pozytywne, bo ja na Krecie nigdzie, ani w hotelu, ani w Samarii, ani na Balos tłumów nie widziałam!, no ale ja byłam tam w maju:),  dlatego uwielbiam  maj  jako porę na wyjazdy, bo wtedy jeszcze nigdzie nie ma tłumów (oprócz Kazimerza Dolnego na majówce:)smilesmile )

Michasia, Boguś pozdrówcie tam tego "Kavrosa" ode mnie:)smilesmile, będzie super!!!

#43 2013-04-19 22:59:09

Fresh

Ja byłem we wrześniu na Krecie. To można by wyciągnąć wniosek, że warto w maju statkiem popłynąć na Balos, bo nie ma tłumów, a w sezonie do września włącznie, lepiej samochodem.

#44 2013-04-20 08:24:22

Michasia_Bogus

Dzięki Alicja, z pewnością będzie super! A hotel Kavros i malownicze okolice pozdrowimy wink wink Popstrykamy trochę fotek to będziesz mogła miło powspominac wink wink Pozdrawiamy cieplutko - M&B smile smile

• Index
  •  » Grecja
  •  » Grecja- na jakiej wyspie byłeś? Co polecasz?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh