Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-01-08 23:00:04

kasia_lublin

lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

Witam serdecznie,
Potrzebuje informacji na temat komunikacji z i do lotniska w lizbonie. Proszę o konkretne podpowiedzi.
Mam taką sytuację: przylot do lizbony o 23:50 a wylot o 7:05.
Czy w obu tych przypadkach będę musiała jechać taksówką???
Drugie pytanie związane jest z miejscem gdzie najlepiej zamieszkać. Znalazłam parę hosteli w dobrych cenach, ale ciężko mi jest się odnieść z ich lokalizacją do miejsc godnych zobaczenia. W którym miejscu w mieście najlepiej mieszkać, żeby nie było daleko od lotniska i zabytków;)
zależy mi na jak najtańszej wersji wyjazdu.
Proszę pomóżcie.

pozdrawiam

 

#2 2012-01-09 19:18:49

katerina

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

Kasiu tu masz troche info na temat taniego zwiedzania Lizbony
http://www.travelmaniacy.pl/artykul,tanie_zwiedzanie_lizbony,2452,2,0.html
Zycze udanego urlopu w tym pieknym miescie!

 

#3 2012-01-10 15:49:33

roman_gor

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

Zwiedzaliśmy Portugalię /w tym Lizbonę/ , ale była to wycieczka z biurem podróży i wszędzie nas dowieżli. Dlatego żałuję, że nie mogę podać cennych informacji, ale życzę udanej wyprawy i wspaniałych przeżyć, a następnie wielu  pięknych wspomnień.

 

#4 2012-01-11 09:56:14

anet_zb

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

My planując wyjazd staramy się szukać noclegu blisko popularnego centrum komunikacyjnego. Najpierw wybieramy potencjalne noclegi a potem patrzymy jaki jest dojazd z tego miejsca do centrum i ciekawych miejsc.
W dobie internetu wszystko można znaleźć w sieci, nawet rozkłady jazy które nam się przydadzą.
Ważne są mapki komunikacji, bo to one pozwalają nam się poruszać po nieznanym mieście.
Kopiujemy wtedy te wszystkie przydatne informacje by na miejscu móc się nimi wspierać i dopiero wtedy korygujemy nasze postępowania.
Pozdrawiamy i miłego pobytu smilesmilesmile

 

#5 2012-01-19 10:48:55

Jolaa

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

Byłam w tamtym roku w lizbonie i było superrrrrrrrr. Goraco polecam wczasy tam jest naprawde wiele ciekawych miejsc. Rezerwowałam nocleg z e-domizil, jednak teraz juz wiem ze maja tez swoja filie w polsce i nazywaja sie edom.pl co jest dla nas lepsze bo przynajmniej mozna rozmawiac z nimi po polsku a moj niemiecki niestety jest slaby tongue

 

#6 2012-01-23 20:04:01

kasia_lublin

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

dzięki za wszystkie odpowiedzi i rady. pozdrawiam!

 

#7 2013-10-18 13:55:06

Rocky

Re: lizbona- pomóżcie jeśli ktoś był

życzę udanego wyjazdu smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh