Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#31 2012-02-25 01:22:56

Fresh

Re: Szkoła Fotografii - dyskusje

Wypowiedzi w tym wątku zaczęły odbiegać od kwestii merytorycznych, zmierzając do wycieczek osobistych (co nie skutkuje niczym dobrym), o czym przestrzegłem wcześniej. Postanawiam więc o zamknięciu tematu. Czemu? - dyskusja nie wnosi niczego konstruktywnego dla innych czytelników forum, a moim subiektywnym zdaniem każda z kolejnych wypowiedzi spowodowana jest negatywnymi emocjami. Jest to chyba pierwsza taka moja ingerencja na forum, którą z przykrością podejmuję.

Jeśli osoby występujące w niniejszej dyskusji chcą sobie coś wyjaśnić, mogą to zrobić PRV. Ewentualne nowe wątki zakładane aby kontynuować ten temat będą kasowane bez uprzedzenia.

Pamiętajcie, że nie jest to miejsce do osobistych wycieczek, ale do konstruktywnych dyskusji.

Jesli ktokolwiek ma jakieś obiekcje w kwestii zamknięcia tego wątku, zapraszam na PRV. Od razu uprzedzę, że moim zadaniem nie jest rozstrzyganie sporów czy tłumaczenie się z podejmowanych decyzji, ale pilnowanie porządku, który moim zdaniem został zaburzony.

Jednocześnie zapraszam do zakładania nowych tematów, jeśli ktokolwiek ma pytania związane z tematem fotografii (z naciskiem na fotografię w podróży).

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh