Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Turcja
  •  » Jakie polecacie hotele w Turcji ?

#16 2013-02-06 16:20:47

Gizel1986

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

A ja polecam hotel Spice , duży obiekt z ciekawa plaża . Bardzo ładny wystrój , pokoje rewelacja nawet te w standardzie są wyjątkowo urządzone . Jedzenie - przepyszne , cieżko tam trzymać dietę wink nigdy sie nie spotkałam w żadnym hotelu z takim wyborem potraw . Spa rewelacyjne , duże baseny . Klimatyczne restauracje m.in chińska i włoska . Hotel na 6 . Polecam lecieć z biurem BonVoyage maja o wiele niższe ceny z tym ze wylotu są z Berlina

 

#17 2013-03-15 08:16:44

ApartamentyGorskie_pl

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Tutaj racja,jedni narzekają na dany hotel,natomiast inni bardzo go chwalą i opinie zawsze są podzielone w zależności od naszego gustu jak i samych oczekiwań. Jeżeli kupujemy wycieczkę w biurze podróży to warto zasięgnąć informacji na temat danego hotelu właśnie tam.

 

#18 2013-04-12 10:06:10

Kasia11

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Polecam hotel Alara Star, co prawda nie spałam w nimi, ale w hotelu obok Alara West, ale mogliśmy spokojnie korzystać ze wszystkich atrakcji tego hotelu. Wokół bardzo ładnie zadbany ogród i piękny widok na morze. Na plaży czasem brakowało leżaków, ale w całym ośrodku są 3 baseny. W Alany jest polskie biuro podróż Wujek i Mariolka, warto się do nich wybrać. wykupiliśmy u nich rafting i było bardzo sympatycznie.

 

#19 2013-05-16 10:31:36

GdanskaNocka_pl

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Witam Wszystkich na forum. Tak na dobrą sprawę to zależy od tego jaki budżet posiadamy na wyjazd oraz jaki chcemy komfort,dla mnie osobiście im więcej atrakcji,tym lepiej. Przynajmniej dzieciom nie będzie się nudzić,ponieważ zawsze jest możliwość skorzystania np z Aquaparku,komfort pokoi także powinien być duży,jeśli już jechać to moim zdaniem nawet zapłacić wiece,ale poczuć ten niesamowity klimat.

 

#20 2013-07-30 10:05:27

pawelp29

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

ja wybieram się do Turcji pod koniec września (ew. w połowie) i mam do wyboru hotel 3*** lub 4**** w niższej cenie. Hehe zauwazyłem że ten 4 gwiazdkowy ma gorsze opinie byc może dletego cena niższa niż ten trzy gwiazdkowy. Czy tak na prawdę ta ilośc gwiazdek w Turcji ma znaczenie? czy nie jest tak że na prawdę dobry standard maja tylko hotele 5*****? a wszystko poniżej to jak u nas 2**?

 

#21 2013-09-11 11:47:28

Hotel_Lidia_pl

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Generalnie ilość gwiazdek powinna mieć znaczenie,ponieważ świadczy właśnie o komforcie danego obiektu. Wszędzie ilość gwiazdek powinna mieć znaczenie,a jaki to hotel? Podaj nazwę,może ktoś z Użytkowników na forum już miał okazję tam być.

 
  • Index
  •  » Turcja
  •  » Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh