Oferty dnia

Choroba w Egipcie - jak sobie poradzić?

Zemsta Faraona, oraz inne choroby - jak poradzić sobie z nimi w Egipcie? Różnego rodzaju dolegliwości chorobowe - żołądkowe to naturalna rzecz podczas wakacji. Co trzeba wiedzieć odnośnie zdrowia lecąc do Egiptu, jak się przygotować, jak zaradzić problemom i czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie?

aza, fot.Stepanov / 2013-07-21
Komentarze:

sgos
2013-07-24

Mnie każdy przekonywał, że na zemstę faraona żadne przywiezione ze sobą leki nie podziałają, a tu własnie było inaczej, rezydentka biura alfa star z którym byliśmy własnie poleciła mi Antinal, który wogóle nie podziałał, pomogła mi za to dobrze znana smecta, do tego trillac i czopki evaqu, bo dziwnie zamiast biegunki miałam okropne zaparcia i do tego wymioty, więc następnym razem jak się wybierałam do Egiptu to zapakowałam swoje leki, które zawsze mi pomagają, ale fakt przede wszystkim trzeba uważać co i gdzie się jada i co pije, trzeba dobrze sprawdzać wodę.

kolija
2013-07-24

Mnie w Egipcie raz dopadły niesamowite bóle żołądka Tragicznie się czułam, to był trzeci dzień wyjazdu i myślałam, że mam już po wakacjach. Ale na szczęście faktycznie aptek jest dużo i można kupić odpowiednie lekarstwa. Ponieważ ani ja ani osoby mi towarzyszące na tym się nie znały, poprosiłam o pomoc rezydentkę z alfy, która była z nami na wakacjach. Wiadomo, ona tam bywa częściej niż ja. Kupiła mi leki i na szczęście poczułam się lepiej. Na drugi dzień jeszcze średnio, ale już później nic mi nie było. Trzeba jednak uważać na higienę, myć ręce i pić wodę z pewnego źródła.