Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-02 13:09:56

Julka88

Narty na Pomorzu!

W grudniu byłam na nartach w okolicach Kościerzyny, w Wieżycy. Uważam, że to super opcja, dla tych, którym budżet  i czas nie pozwalają na dłuższe wypady w polskie góry. Krajobraz zaprawę piękny, a do tego możliwość wynajęcia sprzętu i instruktora. Mam do Was pytanie, bo słyszałam, że w tych okolicach w Szymbarku jest Krzywy Domek. Byliście tam może? Warto się tam wybrać przy okazji nart?

 

#2 2011-02-02 18:37:51

anet_zb

Re: Narty na Pomorzu!

Rzeczywiście na Kszubach  - Wieżyca, Przywidz są rewelacyjne warunki dla narciarzy. Jest kilka wyciągów i wypożyczalnie sprzętu. Za niezbyt wygórowane pieniądze można naprawdę milo spędzić czas i zakosztować jazdy na nartach tym bardziej, że góry oddalone są od nas o kilka godzin uciążliwej jazdy samochodem przez całą Polskę.
Jest świetna baza noclegowa i gastronomiczna, dodatkową atrakcją są też organizowane kuligi z pochodniami
W Szymbarku jest domek postawiony do góry nogami - wejście do niego może być wielka atrakcją. Poza tym w Szymbarku jest Dom Sybiraka, Bunkier Gryfa Pomorskiego, najdłuższa deska świata, pociąg jakim transportowano opolskich zesłańców na Sybir. Cały teren to Skansen - bilet jest jeden do wszystkich obiektów. Zwiedzanie skansenu jest prawdziwą lekcją historii. Nie wiemy jednak czy skansen czynny jest zimą.
Wkrótce postaramy się zamieścić zdjęcia z Wieżycy i Szymbarku:)

 

#3 2011-02-03 08:32:49

Julka88

Re: Narty na Pomorzu!

Wielki dzięki. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia:)

 

#4 2011-02-24 23:15:08

TrzyKafki_pl

Re: Narty na Pomorzu!

Czekamy na zdjęcia,pochwal się wszystkim na forum:) Widziałem także wątek o wyciągu narciarskim na pomorzu,czy to nie jest przypadkiem ten sam?

 

#5 2011-04-06 12:10:55

Usmiech_com_pl

Re: Narty na Pomorzu!

Przydałyby się zdjęcia,bo jeżeli narty to raczej w górskie miejscowości,jak np: Wisła. Na pomorzu nie będzie takiego klimatu jak tam.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh