Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-07-10 11:42:53

Torcal

Pomoc dla początkującego

Mam do Was kilka pytań; liczę, że pomożecie. Sytuacja wygląda tak, że dopiero w te wakacje mam ze znajomymi możliwość pojeździć i pozwiedzać tak na własną rękę. Tyle ze jestem w temacie całkiem zielony, na szczęście języki znam na poziomie umożliwiającym komunikację, wiec na miejscu zawsze mógłbym poszukać pomocy ale wole się upewnić i rozeznać wcześniej. Interesują mnie wyjazdy powiedzmy 3 dniowe w przeróżne miejsca Europy- byleby TANIO. Tak z celu zwiedzenia, porobienia zdjęć itd. Wziąłem się wczoraj za Skyscanner i widziałem kilka fajnych cen, załóżmy na to 8 zł do Bergen. Tylko z nic nie mogę później ułożyć takiej kombinacji dat, żeby cena faktycznie była w tych granicach a nie podskakiwała do 90 zł przykładowo smile
1. Nie lepiej szukać lotów bezpośrednio na stronach tanich przewoźników?
2. Co powiecie o tej wyprzedaży teraz na Ryanair? Chciałbym sobie np wybrać taka ich opcje 80 zł na Maltę. Faktycznie place tylko te 80 zł + oplata za dwie lub 3 noce na miejscu i jedzenie? Toż to za piękne się zdaje, mam obawy bo nigdy wcześniej nie korzystałem z takich opcji;)
3. Może macie na oku jakieś inne interesujące opcje? Zaznaczam ze nie obchodzi mnie w sumie data ani miejsce, cel to zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać. Czy to Skandynawia czy Morze Śródziemne.
4. Co sądzicie o Wizz Air? U nich właśnie znalazłem za 40 zł chyba do Bergen i to by mnie urządzało ale chciałbym wiedzieć ile cała taka wycieczka mogłaby wynieść.
5. Jakieś inne wskazówki dla laika?

Z góry pięknie dziękuję smile

 

#2 2010-07-12 21:52:57

Torcal

Re: Pomoc dla początkującego

??

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh