Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-10-14 15:35:09

Mika

Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

Możecie polecić miejscowości w Hiszpanii do których warto wybrać się aby poszaleć na dyskotekach, nawiązać nowe znajomości smile

 

#2 2008-10-16 09:06:08

Buterfly

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

PUERTO MARINA  -ładna miejscowość, dużo restauracji, dyskotek i nocnych klubów - myślę że to miejsce którego szukasz;-)

 

#3 2008-12-13 22:30:43

ness277

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

zdecydowanie Lloret de Mar-to jest po prostu miasto rozrywki,dyskotek i dobrej zabawy:)

Ostatnio edytowany przez ness277 (2008-12-13 22:30:59)

 

#4 2008-12-30 19:30:24

lidonek

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

zgadzam się z ness277 Lloret de Mar to jedna wielka rozrywka. Spędziałam tam dwa dni będąc w Hiszpanii i nie zauważyłam ulicy na którj nie byłoby jakiejś dyskoteki.

 

#5 2008-12-31 12:21:04

jogobela

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

kusicie dziewczyny:)

 

#6 2009-02-17 21:15:42

michaska90

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

fajnie , chetnie wkorzystam przy najblizszej wizycie w Hiszpanii

 

#7 2010-06-09 15:28:48

olucha74

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

IBIZA !!!!! KLUB Cova dEn Xoroi, urządzony w skupisku jaskiń z widokiem na morze, pełno tam ludzi na szczudłach, obsypanych cekinami transwestytów i czerwonych diabłów reklamujących nocne kluby. Taki  raj dla homoseksualistów Kluby Anfora, Manumission, Submission w El Divino to mekki miejszości seksualnych. Kluby rywalizują ze soba w organizacji najbardziej szalonych imprez, więc nikogo niech nie zdziwą występy transwestytów czy pokazy seksu na żywo.

MAJORKA z barami topless!!!!!  Godna uwagi jest futurystyczna megadyskoteka Pacha przy Passeig Maritim, do której dociera sie z plaży przeszkolną panoramiczną windą.  Przedmiescia Palmy słyną głównie z klubów w stylu Dorado Night City z występami kabaretowymi, wieczorów karaoke i z dzielnicy rozrywki seksualnej, gdzie zaprasza się gości do aktywnego uczestnictwa. W cenie biletu jest całe jedzenie , napoje a niektóre inne, bardziej erotyczne atrakcje nadają zupełnie nowe znaczenie pojęciu „wliczone w cene”.

 

#8 2010-06-10 21:42:17

katrinka

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

taa słyszałam  że w tamtym roku w jakimś clubie w Arenalu już nawet seks na żywo był. jak dla mnie to już przesada! pozatym tam sami Niemcy, którzy nie specjalnie umieją się bawić... ogólnie Majorka moim zdaniem przereklamowana. Zdecydowanie wolę Kretęsmile

 

#9 2010-06-10 21:51:31

katerina

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

Co do pobytu i zabawy na Majorce i Krecie to zdecydowanie podpisuje sie pod kazdym slowem napisanym przez Katrinke powyzej!

 

#10 2010-06-16 12:29:34

michaska90

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

Ja uwielbiam Hiszpanie,ale w tym roku juz nei okolice Girony bedziemy zwiedzac,tylko lecimy na Majorke.Mysle ze tutaj spotka nas jeszcze wiecej atrakcji-zwłaszcza tez tych dyskotekowych wink
Bedziemy w hotelu TORRE AZUL -był moze ktos z Was?

 

#11 2010-08-18 13:13:08

travelowa

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

W Hiszpanii spędziłam swego czasu sporo czasu, podróżowałam po tym niezwykłym kraju też całkiem dużo i chyba najbardziej rozrywkową miejscowością była dla mnie LLoret de Mar, na Costa Brava. Tj. żeby nie było nieporozumień - 'rozrywkowa' w sensie dla typowego zagranicznego turysty, bo żeby zasmakować prawdziwej hiszpańskiej fiesty to najlepiej pojechać do jakiegoś miasta w czasie ich świąt - zazwyczaj są to tygodniowe imprezy, gdzie dzieje się naprawdę ogrom rzeczy, a nie-Hiszpanów przyprawia to zazwyczaj o zawrót głowy i nie potrafią nawet tego ogarnąć big_smile przykład? Las Fallas w Walencji czy Feria de Abril w Sevilli.

 

#12 2010-08-18 16:41:40

globusik

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

Travelowa podpisuje sie pod twoim postem...

 

#13 2010-08-19 22:47:06

KaJka

Re: Najbardziej rozrywkowe miejsce w Hiszpanii

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh