Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-03-26 17:41:50

ster21

Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

Witam. Chciałbym pojechać do końca lipca tak na 7 dni gdzieś do Europy samolotem. Myślałem grecja lub chorwacja, tunezja mogą być też inne propozycje ponieważ jechałbym sam to może ktoś by mi doradził bo nie mam z kim się wybrać a samemu to może być nieciekawie nie znając tamtych stron.

 

#2 2010-03-27 08:56:37

katrinka

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

jedz do Hurgady do hotelu Sea Gull! ja wlasnie tam bylam sama i nie narzekałam na nude, bardzo dużo młodych ludzi w hotelu, hotel w samym centrum. tylko akurat w lipcu to może być tam trochę za gorąco...

 

#3 2010-03-31 11:15:34

mlody_nomad

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

 

#4 2010-03-31 14:36:41

katrinka

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

o to świetna info! ja zawsze myślalam o Chorwacji ale właśnie podróż autokarem mnie przerażałasmile))

 

#5 2010-03-31 22:39:10

PAVULON

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

polecę ci chorwacje ale na południu bliżej Dubrownika

 

#6 2010-04-02 14:31:05

rasva

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

Chorwacja jest bardzo fajna, więc polecam. Tylko ostatnio robi się chyba coraz droższa, niestety... Ale życzę szerokiej drogi!smile

A tak samemu chce Ci się jechać? Nie lepiej z jakimś towarzystwem?smile

 

#7 2010-04-03 08:18:47

Michasia_Bogus

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

Tak! Chorwacja to świetny pomysł na takie wakacje,można świetnie odpocząc i zwiedzic bardzo wiele wspaniałych miejsc.Na miejsce wypoczynku najlepsze są okolice Makarskiej,poza tym cała Chorwacja jest godna polecenia od Istrii po Dalmację!!! smile wink

 

#8 2010-04-29 22:07:35

nasstazja

Re: Gdzie pojechać? pierwszy wyjazd za granice "Europa...

Chorwacja ,Grecja,Tunezja, Włochy.....smile cos pieknego smile!! warto zwiedzić.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh