Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-07 14:40:07

travelerka

co zwiedzać w Stanach?

Witajcie
Na następne wakacje wybieram się z biurem Camp America do USA. Będę tam pracować jako pomoc na obozie młodzieżowym. Z tego co się dowiedziałam praca nie jest aż tak ciężka i wyczerpująca, zatem zostaje trochę czasu na zwiedzanie. Mam nadzieję, że wśród moich współtowarzyszy z różnych stron świata znajdzie się ktoś, kto tak jak ja będzie chciał poznać ten niesamowity kraj smile. No i tu pytanie do Was, co polecilibyście jako konieczny punkt do zaliczenia na mapie w obrębie płd - wsch wybrzeża??

 

#2 2009-10-07 15:40:53

asnieszka

Re: co zwiedzać w Stanach?

Nie musisz sie martwic o kompanow do podrozy.. wiekszosc ludzi jadących na tego typu wakacje jedzie tam wlasnie po to by pozwiedzac USA... Zastanawiam się gdzie sie wybierasz i dlaczego bierzesz pod uwagę tylko wschod. Fajnym rozwiązaniem jest wypozyczenie auta wieksza grupa ludzi i przejechanie Stanow w poprzek.. na zachodzie jest zdecydowanie ciekawiej smile
Na wschodzie.. to NY, Niagara, Waszyngton.... jesli lubisz miasta zwiedzac to ladne tez sa Boston i Filadelfia. Na zachodzie za to wiecej parkow narodowych w stylu Grand Canyon, Bryce, Zion, Yosemite, Sequoia... itp. POlecam zachod.

ps co do firmy Camp America.. ponoc mniej sie zarobi i wiecej wydatkow niz z CCUSA. Sprawdz jesli jeszcze nie masz umowy.

 

#3 2009-10-07 22:25:17

katrinka

Re: co zwiedzać w Stanach?

zdecydowanie Niagara! niektorzy ludzie co byli ze mna na wycieczce mowili ze jada juz trzeci raz nad Niagare bo tak im sie podobalo

 

#4 2009-10-09 19:42:32

atram

Re: co zwiedzać w Stanach?

ja polecam zachöd i poludnie,Nowy Jork tez jest do polecenia .

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh