Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

#16 2017-07-26 22:20:27

papuas

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

serdeczne dzięki za jagody - pyszne, kawę rzadko pijam więc możesz zagospodarować
Przegibek - znany węzeł szlaków; schronisko prowadzą rodzice koleżanki córki
rozumiem, w górach trza se ułatwiać po 45
górale z bacówki w typowych dla tego regionu strojach ludowych smile a i butelkowany napój przy nodze gaździny ludowy  - co to się teraz porobiło
lata lecą, to może i las wyrósł - pamiętam jak z Rycerzowej do węzła szlaków schodziło się trawiastym stokiem z widokami
cóż, jak już pisałem lipiec nie jest najlepszy na dreptanie - słońce daje popalić
moja ocena: Pilsko mozolne, ale Babia z Krowiarek spoko (no poza lipcem i początkiem sierpnia) - droga Krowiarki - Markowe Szczawiny zupełnie po równym chociaż w lesie i polecam jako powrót czyli z Krowiarek na Babią i zejście na Markowe i po równym do samochodu na Krowiarki. Jest jeszcze możliwość wejścia tzw percią akademicką.
acha, dla mnie też chodzenie zimą po górach to przesada

 

#17 2017-07-26 22:43:36

Angela

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Ja zimą też bym się nie odważyła wyjść w góry wink - za bardzo bym się bała, bo ślisko wszędzie i trzeba mieć obeznanie z czekanem i rakami. A  Pieniny to małe pagórki są i myślę, że śmiało można gdzieś uderzyć na jakiś spacer po śniegu w rakietach wink smile

 

#18 2017-07-26 23:22:43

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

A ja się nie zgodzę smile Zimą góry wyglądają przepięknie!!! I znam osoby, które non stop tam spacerują przez cały rok. Dokladnie - "spacerują", bo nie mam na myśli jakiejś ekstremalnej wspinaczki. Ja do tej pory nigdy nie miałam okazji - być może po pierwszym razie powiem, że to szaleństwo wink
Papuas - po 45 trzeba sobie ułatwiać, ale po 50 to już prawie z chodzikiem trzeba smiech
Angela - a Pieniny to małe pagórki? wink Ja bym sie tam pewnie też zasapała smiech ale rozumiem - jak Ty skaczesz po Tatrach jak kozica to co to dla Ciebie te Pieninki... smiech
A trasę podaną przez Papuasa już zapisałam smile

Ostatnio edytowany przez Kolka (2017-07-26 23:23:14)

 

#19 2017-07-26 23:30:26

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Ostatnio edytowany przez Kolka (2017-07-26 23:31:40)

 

#20 2017-07-27 08:08:43

Angela

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

 

#21 2017-07-27 08:13:58

oscar

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Oj! żeby tak zawsze  było jeszcze z górki smile smile

 

#22 2017-07-27 10:09:59

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

 

#23 2017-07-27 10:15:51

oscar

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

oj tam! oj tam! Ja o sobie smile smile

 

#24 2017-07-27 10:16:56

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

 

#25 2017-07-27 17:17:31

julka2

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Kolka najważniejsze, że była pogoda, nie było tłumów i że wróciłaś zadowolona. Nasze góry są piękne, a Ty bardzo ładnie uwieczniasz je na swoich fotkach  smile

 

#26 2017-07-27 19:57:18

hyde

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

J.w. I jeszcze jedno, Kolka chodź po tych górach jak najwięcej big_smile

 

#27 2017-07-27 22:27:57

Angela

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

 

#28 2017-07-27 22:35:14

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Hehe...no co Ty Angela smiech O jakim czepianiu piszesz? wink Podroczyć się i pożartować zawsze można, a ja mam do siebie dystans super i wiem na ile mogę sobie pozwolić.
Dzięki Wszystkim czytającym, dzięki za komentarze smile Coś co dla jednego będzie spacerkiem, dla innego będzie wielką wyprawą wink i dobrze! Każdy z nas jest inny i dzieki temu jest ciekawiej smile
A po górkach i pagórkach mam zamiar chodzić dalej - jak pogoda dopisze to już za tydzień smile

 

#29 2017-07-27 23:00:24

Angela

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

A bo ja już nie wiem wink asekuruję się w razie czego, choć miałam nadzieję, że mnie tak nie odebrałaś i widać nie myliłam się, ale wolałam się upewnić big_smile

Iiiiiiii ja tez chcę już w góry placze

 

#30 2017-07-27 23:04:13

Kolka

Re: Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Wariaci jesteście...normalnie wariaci smiech Fajnie, że jesteście buziak

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Beskid Żywiecki - szlak z Rycerek na Wielką Rycerzową

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh