Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-06-29 19:28:43

Hanna

Logos Travel Marek Śliwka

Czy ktoś może doradzić? Ponoć to wysoka półka i raczej wyprawy niż wycieczki, ale chętnie wysłucham opinii forumowiczów.
Pozdrawiam smile

 

#2 2012-06-29 23:03:44

Fresh

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Nie miałem okazji, ale słyszałem dużo opinii. Niestety ponoć obecnie firmie bardziej zależy na kasie niż na turystach, choć kiedyś było inaczej - dużo lepiej. Ale podkreślam, że to nie moja opinia, tylko zasłyszana od osób, które miały okazję podróżować z tym biurem, więc potraktuj ją dość "luźno". No i ceny nie są niskie. A gdzie planujesz się wybrać?

 

#3 2012-06-30 07:35:09

Hanna

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Dzięki za info. Planuję Peru+Boliwia. Chyba zdecyduję się na Logostour, chociaż to biuro tez nie należy do tanich. Byłam z Logostour w Syrii, Jordanii i Libanie. Bardzo się sprawdzili na tej trasie, jednak ceny są wysokie.

 

#4 2012-06-30 14:18:04

AniaMW

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Haniu, a nie zaglądałaś do SIGMY? Też mają Peru z Boliwią - program OK a i cena nie wyśrubowana... Sprawdź sobie smile

 

#5 2012-06-30 21:18:00

Hanna

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Tak Aniu, ale mogę pojechać tylko w sierpniu, a takiego terminu nie mają smile

 

#6 2012-07-01 08:22:22

Kasia6555

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Znajomi byli  z nimi w zeszłym roku pod koniec września własnie na takiej wycieczce-Peru +Bolowia....do tego Wyspy Galapagos.Wycieczka bardzo im sie udała....ale powiedzieli,ze za mniejsze pieniądze mozna było poszukac czegos podobnego u jednej z konkurencji.....Wtedy ponaglał ich czas.......

 

#7 2012-07-01 10:45:04

trotamundos

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Słyszałam od znajomych, którzy byli w Meksyku że dobrym biurem organizaującym tego typu wycieczki jest Kiribati Club, mówili że dużo nie płacili w porównaniu z innymi biurami:)

 

#8 2012-07-01 20:30:14

AniaMW

Re: Logos Travel Marek Śliwka

 

#9 2012-07-12 09:20:14

LogosTour

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Witamy,

bardzo nam miło, że zdecydowałaś się po raz kolejny na nasze biuro:) Tym samym dołączyłaś do szerokiego grona zadowolonych turystów, którzy po raz kolejny wracają do nas żądni kolejnych wrażeń i przygód. Cieszymy się zatem, ze spotkamy się znowu:)

A co najbardziej podoba się naszym turystom na wyprawach? O to najlepiej zapytać ich samych. Na przykład na naszym Facebooku (facebook.com/LogosTour), gdzie wśród 3,5 tys. fanów znajdą się na pewno tacy, którzy z chęcią podzielą się swoją opinią.

Pozdrawiamy!
Biuro Turystyki ZNP LogosTour

 

#10 2012-12-15 16:38:38

katarzyna31

Re: Logos Travel Marek Śliwka

 

#11 2013-01-13 10:40:26

Ananda

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Jakiś czas temu byłam na wyprawie po Indiach z Edyta Urbaniak i jestem zachwycona. Świetna organizacja, bardzo przyjacielska dusza, dawała nam dużą swobodę i wolny wybór. Ja bardzo polecam Edytę jako pilotkę.

 

#12 2013-01-14 06:39:01

texarkana

Re: Logos Travel Marek Śliwka

Moja przyjaciółka wiele razy z nimi wyjeżdżała na egzotyczne wyprawy i... skoro tyle razy wyjeżdżała, to znaczy, że nie było źle! (A tak serio: jej opinia o biurze jest pozytywna z zastrzeżeniem, że wiele zależy od pilota, a z tym bywa różnie).

 

#13 2013-01-27 10:46:45

OWAkces_PL

Re: Logos Travel Marek Śliwka

No pilot to już powiedzmy odrębna kwestia,jednak warto skupić się na samych opiniach dotyczących bezpośrednio biura. Ja akurat nie miałem z nimi żadnej styczności.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh