Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-11-15 19:51:42

Tommekk

Karta walutowa z kantoru internetowego - korzystał kto?

Witam,
zastanawiam się nad zakupem karty walutowej w EUR w jednym z kantorów internetowych, w tym momencie oferuje je Cinkciarz i InKantor (patrząc na porównywarce kantorów Strefawalut.pl), i jest to w obu przypadkach Visa Electron BZ WBK w EUR

- z max. saldem do 750 EUR w Cinkciarz (koszt 15zł)
- z max. saldem 2500 EUR w InKantor (koszt 20zł)

pytania:
- o co chodzi z tymi saldami?
- czy kartę doładowuję euro kupionym tylko w tych kantorach czy mogę sam na nią coś wpłacić?
- czy ta karta jest na mnie czy na okaziciela?
- czy ktoś korzystał i czy się opłaca?

 

#2 2012-11-15 22:35:29

Valion

Re: Karta walutowa z kantoru internetowego - korzystał kto?

korzystałem z czegoś podobnego w UK, u mnie to się nazywa cash passport i wydawane jest w biurze podróży Thomasa Cooka, tyle, że do wyboru jest kilkanaście walut: Euro, Dolary  (amerykańskie, australijskie), Funty brytyjskie, waluta Republiki Południowej Afryki i chyba Jeny. Karta jest wydawana bez okazania kto jest jej właścicielem. Ma chip i logo Mastercardu oraz pin jak jkażda inna karta kredytowa oraz można ją samemu później doładowywać przez internet. Tak to przynajmniej wygląda w UK

 

#3 2012-12-13 15:14:58

TrzyKafki_pl

Re: Karta walutowa z kantoru internetowego - korzystał kto?

Myślę,że jeśli często podróżujesz,to naprawdę bardzo fajna sprawa. Co innego jeśli podroż odbywasz raz do roku podczas wakacji,wtedy nie opłaca się to.

 

#4 2013-01-10 13:06:00

uHeliosa2_pl

Re: Karta walutowa z kantoru internetowego - korzystał kto?

Zgadza się,dla osób które często podróżują za granicę to z pewnością fajna sprawa ponieważ nie muszą martwić sie o notoryczna wymianę walut,taka karta daje dużo możliwości. Mi akurat nie jest potrzebna.

Ostatnio edytowany przez uHeliosa2_pl (2013-01-10 13:06:11)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh