Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-08-31 20:05:41

piea

GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Agata, jesteś Wielka! świetna Relacja i mnóstwo cennych informacji o dalekiej i mało znanej Gruzji. Czyta się Ciebie rewelacyjnie!

Opis tego kraju wg Twojej relacji nie odbiega zbyt daleko od moich wyobrażeń, jednakże myślałam, że już jest lepiej, a jednak nie jest.
Wyobrażam już sobie te cudną przyrodę (dawaj  wreszcie te zdjęcia, bo uschniemy tu z ciekawości:));
Co do Biura...hm... przykro bardzo, że padło na Ciebie, ale za to będzie ku przestrodze dla innych, aby trzymali się z dala od owej Czajki, a przewodnik na Objazdówce- to 70% sukcesu- więc bardzo Ci współczuję.

Ps1 . Jezu, jak Ty spamiętałaś te wszystkie kulinarne nazwy?

PS2. szkoda niebieskiego portfela z Huston!, a złodzieje są wszędzie, tyle, że Ci postkomunistyczni- to wyjątkowo sprytne i prędkie bestie!

PS3.miód palmowy z La Gomery- bardzo dobry, chociaż inny niż taki, co to go pszczółki produkują

PS4. Fresh, kiedyś Ci pisałam, że bardzo wygodna była by aplikacja- Możliwości komentowania Relacji- bezpośrednio pod Relacją,  i to jest właśnie przykład, że nie tu ten wpis powinien się znaleźć, please.... pomyśl o tym.

PS4. Agata, raz jeszcze brawa dla Ciebie za tę Gruzje, za odwagę, za świetny Opis i pewnie za czadowe fotki!

 

#2 2012-08-31 20:50:18

AniaMW

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Dzięki za tę relację!
W takim razie ja jeszcze poczekam (zalecane 10 lat!) - a Gruzja czeka już od jakiegoś czasu w kolejce moich planowanych kierunków...
Trochę mi się skojarzyło z odwiedzoną w tym roku Albanią - sporo podobieństw...
i też z mężem doszlismy do wniosku, że nie wcześniej niż za 10 lat Albania będzie bardziej przystosowana do przyjmowania europejskich turystów.
Ale z drugiej strony, ta obecna "egzotyka" ma wymiar przygody...
B. czekam na zdjęcia smile

 

#3 2012-09-01 10:56:59

texarkana

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Kochani!
Zdjęcia przygotowałam, ale pod koniec mojej pracy padł hardy dysk. Chwilowo nie moge robić nic ze zdjęciami z Gruzji - jeszcze nie zdążyłam zrobić backupu. Dzisiaj powinien być zakupiony i zainstalowany nowy dysk, a potem tylko kilka dni transferu danych... Tak że pewnie wrzucę fotki w przyszły weekend. I módlmy sie wszyscy, żeby 100% danych dało się odzyskać.

 

#4 2012-09-01 11:12:06

Fresh

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

 

#5 2012-09-01 16:05:40

kangur

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Grzesku, przy okazji, gdy juz mowimy o zmianach w serwisie: moze udalo by sie usprawnic ogladanie zdjec poszczegolnych galeriach? Zreszta mysle, ze rozwine ta kwestie w oddzielnym poscie na forum administracyjnym:

http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?pid=14790#p14790

Texarkana: relacja super a fotki napewno da sie odzyskac smile

Pozdrawiam Wszystkich smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2012-09-01 16:06:42)

 

#6 2012-09-01 17:10:16

Kasia6555

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Fakt...duzo sie w tym roku promuje Gruzje,ale jak widać nie czas jeszcze na jej odwiedziny......Z opisu mam mieszane odczucia co do tego kraju......trocje jest tam egzotyki,troche trzeciego swiata,jest tez cywilizacja,monotonne zabytki-generalnie jest tam wszystko......ale jak widac nie jest to jeszcze czas na odwiedziny.....a moze warto pojechac i samemu sprawdzic co w trawie piszczy......Czekam tez z niecierpliwośćią na fotki......

 

#7 2012-09-02 03:39:47

texarkana

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Fotki odzyskane!
Teraz tylko kwestia wrzucenia i podpisania.

 

#8 2012-09-02 09:23:35

kangur

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

No to czekamy!!!  wink

 

#9 2012-09-09 17:06:20

AniaMW

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

I super, że jednak odzyskałaś zdjęcia!!!
Dostarczyłaś i nam nimi wielu wrażeń...
Dzięki smile

 

#10 2012-09-10 14:46:39

myszka

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

 

#11 2012-11-25 10:52:30

kangur

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Czesc, nie wiem czy wiecie ale wokol relacji Texarkany z Gruzji rozpetala sie mala burza - warto poczytac smile

 

#12 2012-11-25 14:50:41

myszka

Re: GRUZJA- komentarz do Relacji texarkany

Kangur dzięki za info, od razu się tam przeniosłam, żeby zobaczyć co z tą burzą.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh