Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-10-18 22:26:39

krakowianka

Relacja Indochiny

Dziekuje wszystkim TM za zyczenia.
Wrocilam, jestem cala,zdrowa i pod wrazeniem wyjazdu. Zdjec jest ogromna ilosc i dlatego najpierw musze je sklasyfikowac a potem powoli bede dodawac z opisami.Relacje beda z kazdego kraju i miejsca jakie zwiedzilam.
Po powrocie dopadla mnie choroba czasowa,roznica temperatur i powrot do szarej codziennosci.Minelo pare dni zanim doszlam do siebie i weszlam w moj rytm.
Wyjazd byl bardzo udany,zobaczylismy mnostwo. Do jednych krajow moze jeszcze kiedys powroce,do innych nie. Ale o tym wszystkim napisze na TM.

Prosze o cierpliwosc pozdrawiam Agnieszka

 

#2 2012-10-18 22:42:46

Fresh

Re: Relacja Indochiny

Agnieszka, dziękujemy z góry za relacje i będziemy cierpliwi smile

 

#3 2012-10-18 23:18:10

maciekart

Re: Relacja Indochiny

Agnieszka ! czekamy z cierpliwością ! big_smile

 

#4 2012-10-19 14:47:13

anet_zb

Re: Relacja Indochiny

My także czekamy z niecierpliwością na opisy i zdjęcia:) Wiemy ile czasu to wszystko zajmuje - rozdzielanie fotek, klasyfikowanie, wybieranie i zamieszczanie tutaj. Pozdrawiamy serdecznie

 

#5 2012-10-19 16:57:21

AniaMW

Re: Relacja Indochiny

Witaj w domu, Agnieszka! Fajnie, że już wróciłaś, pełna wrażeń smile Będziemy cierpliwie czekać i cieszymy się już na egzotyczne relacje i zdjęcia!
Pozdrawiam serdecznie

 

#6 2012-10-19 19:38:31

piea

Re: Relacja Indochiny

Agnieszka, czekamy, czekamy na Twoje Relacje; zapewne będą baaaardzo egzotyczne no i ta fura zdjęć do obejrzenia!
Pozdrowionka weekendowe:))

 

#7 2012-10-20 12:31:32

mar2403

Re: Relacja Indochiny

...chyba kazdy na to czeka,fajne foteczki a szczegolnie twoje opisy podrozy, czytajac je mozna sie poczuc jak by sie bylo samemu w tych ciekawych zakatkach swiata. pozdrowionka.

 

#8 2012-10-20 13:04:30

kangur

Re: Relacja Indochiny

Dorzucaj podróże, opisy i fotki, będzie co oglądać smile Serdecznie pozdrawiam smile

 

#9 2012-10-20 16:14:03

BalticHome_pl

Re: Relacja Indochiny

Racja,wrzucaj fotki i opisy na bieżąco,bardzo mi sie to podoba. też kiedys chciałbym przeżyć podobna przygodę i wyprawę w tak egzotyczne miejsce.

 

#10 2012-10-28 23:49:56

krakowianka

Re: Relacja Indochiny

Przepraszam Was WSZYSTKICH TM ze tak dlugo trwa dodawanie moich podrozy. Odkad wrocilam mam problem z netem,tak chodzi powoli,ze nic nie da sie zrobic. Juz jestem w trakcie zmieniania operatora,ale to pewno potrwa jeszcze kilka dni. Wczoraj juz sie zdeko wkurzylam i poprosilam moja sasiadke o udostepnienie mi swojego internetu. Udalo sie i dzisiaj na spoko dokonczylam Hanoi i wrzucilam Ha Long Bay. Bede starac sie szybciej reszte napisac bo inaczej nie zdaze z podrozami do konca roku. pozdrowionka

 

#11 2012-10-29 11:51:21

AniaMW

Re: Relacja Indochiny

Nie ma sprawy, Agnieszko, nawet niewielkie dawki relacji i zdjęc są mile widziane...
Super że już zaczęłaś nas raczyć smile
Pozdrawiam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh