Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-10-06 11:23:25

margetta

Poszukiwana towarzyszka wyjazdu

Witam Wszystkich!

Poszukuję koleżanki lub koleżanek, które chciałyby uciec przed polską jesienią i są zainteresowane wspólnym wyjazdem do cieplejszych krajów (najchętniej Egipt, ewentualnie Tunezja, Wyspy Kanaryjskie, Maroko).
Termin wyjazdu- od 16 października. Chciałabym wyjechać na tydzień/10 dni, chociaż chętnie wyruszyłabym też na dłużej (12-15 dni). Ponieważ jestem osobą raczej aktywną chciałabym trochę pozwiedzać,ale też trochę odpocząć. Mogę jechać również na typową objazdówkę albo wycieczkę ze zwiedzaniem.

Najważniejsze jest dla mnie to, aby współtowarzyszka wyjazdu była osobą, która mieszka w okolicy Łodzi, Zgierza, Pabianic, ewentualnie Warszawy (lub miejscowości oddalonej od Łodzi o maks 120-150 km). Dlaczego? Przyczyna jest prosta- z (przykrego) doświadczenia wiem, że organizowanie wyjazdu z osobami, które mieszkają na drugim końcu Polski (i z którymi nie można się spotkać choćby na 10 minut przed wyjazdem) po prostu się nie udaje.

Nie chciałabym zostać ponownie wystawiona do wiatru (co miało niestety miejsce...), nie chciałabym też przeżywać rozczarowania, dlatego bardzo proszę, aby na to ogłoszenie nie odpowiadały osoby niepoważne, niezainteresowane urlopem w podanym przeze mnie terminie, jak również takie którym się po prostu nudzi.


Pozdrawiam,
Margetta

margetta@o2.pl

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh