Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-09-07 08:59:37

Agiii999

Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej o Prowansji...Co sądzicie o tym miejscu? Czy warto pojechać tam na wakacje? Czy warto by było tam zamieszkać?

Do rozmyślań na temat tego miejsca zainspirował mnie quiz. który znalazłam ostatnio na internecie planując tani wylot do Włoch.

Rozwiązanie quizu pokazało, że powinnam mieszkać na Prowansji...hmmm tak się zastanawiam może coś w tym jest..
A co Tobie wyszło? smile Może też Prowansja? chciałbyś tam zamieszkać? smile

 

#2 2012-09-07 10:55:09

piea

Re: Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

mnie tez wyszła Prowansja! smilesmilesmile Hurra!
świetne miejsce na wakacje, ale niekoniecznie do zamieszkania........ jak dla mnie oczywiście, bo każdy takie rzeczy rozpatruje pod kątem własnej sytuacji zyciowej.
Więc na wakacje jak najbardziej TAK, TAK, TAK!, ale żeby tam życ na stałe- to juz niekoniecznie, coż ja bym tam robiła? zbierała zioła i lawendę?
Mieszkać wolę jednak w Polsce - tu gdzie mieszkam; mam tu rodzinę,  przyjaciół,  dobrą pracę, duży, wygodny dom, niczego mi tu nie brakuje.
A na wakacje-  lubię jeździć w takie właśnie klimatyczne miejsca......

 

#3 2012-09-07 20:20:40

AniaMW

Re: Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

Jakaś dziwna ta ankieta...
Mi wyszła Jamajka, a koleżance, która udzielała zupełnie innych odpowiedzi... też wyszła Jamajka... ??
Ciekawe od czego to zalezy...

 

#4 2012-09-08 09:28:33

texarkana

Re: Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

A gdzie dokładnie ten quiz?

Co do Prowansji, to na wakacje jak najbardziej (byłam w ubiegłym roku 3 tygodnie, mam bajkowe wspomnienia - zapraszam do przeczytania relacji i obejrzenia galerii). Świetny wypoczynek w takim "troszkę innym świecie".

Ale mieszkać? Myslę, że osoby energiczne, lubiące rozmaite aktywności na co dzień, mogłyby się tam nudzić... Za to artysci czy pisarze mieliby tam niewyczerpane źródło inspiracji duchowych...

 

#5 2012-09-08 22:31:26

piea

Re: Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

był link w poście agiii i zniknął! sad
No właśnie! Z tą Prowansją!
ani ja artystka ani pisarka, ale zawód- TURYSTKA- bardzo by mi pasowałsmile)

 

#6 2012-09-08 22:47:34

myszka

Re: Prowansja... :) A ty gdzie powinieneś zamieszkać? :)

Właśnie dajcie linka bo tez bym sobie zrobiłasmile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh