Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-07-01 13:46:12

marysia

Phuket - jakie lokalne biuro?

Na wstępie chciałabym napisać , że dzięki wam drodzy travelmaniacy dowiedziałam się wiele przydatnych rzeczy odnośnie Tajlandii. Czytałam posty i pasjonujące relacje z waszych wypraw. Chciałabym jak najwięcej zobaczyć. Czy możecie mi polecić jakieś lokalne biuro organizujące wycieczki do np. Pi Pi . Może nasuwają wam się jakieś inne cudowne miejsca które nie zostały opisane?  Naszą bazą wypadową będzie hotel Thavorn Beach Village & Spa.
Pozdrawiam wszystkich

 

#2 2012-07-04 23:10:03

Fresh

Re: Phuket - jakie lokalne biuro?

Ja mogę polecić Ci biuro Mandala Travel - mieli przystępne ceny. Jeśli zdecydujesz się na nie, to kupując wycieczkę dopytaj aby przewodnikiem wycieczki był "Shakira" smile smile

 

#3 2012-07-05 05:23:00

kangur

Re: Phuket - jakie lokalne biuro?

Marysiu, w Taj biura podróży znajdują sie na każdym kroku. Zasada jest taka, ze trzeba sie dobrze utargowac. Z tylu kazdej broszurki masz podane ceny dla doroslych i dla dzieci. Cana dla dzieci to gorna cena, ktora mozesz zaplacic. W wielu przypadkach udaje sie utargowac znacznie wiecej. Z doświadczenia wiem, ze ludzie, którzy maja jakiś multibiznes, np. biuro podróży plus salon masarzu/ wypożyczalnie skuterów/ kafejke internetowa, itp, są bardziej chętni do dawania dużych upustow. Dobrze jest tez wrócić do tego samego biura po następne wycieczki. Wtedy, jako stały klient, ma sie "specjalne" traktowanie. Mogę gorąco polecić biuro Tod's Travel w Karon. Ich salon masarzu to jeden z najfajniejszych jakie znamy. Maja świetne ceny za wycieczki i dobrze mówią po angielsku. Ponieważ czesto kozystalismy z ich usług (a z masarzu codziennie) sprzedawali nam wycieczki za pól ceny. Wypozyczaja tez skutery, samochody, organizują transport, itd.  Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2012-07-05 05:28:16)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh