Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2011-01-17 14:29:44

Rajmund

Re: miejsce na oświadczyny

Mój syn oświadczył się swojej obecnej żonie w Indiach w jednej ze świątyń, których tam
Dużo. Nie ze względów religijnych. Ot taki miał pomysł. Pierscionek tez tam nabył.
Wiec nie było drogo. Na razie żyją szczęśliwie. A swoją podróż poslubna spędzili tez w Indiach.

 

#32 2011-02-24 00:16:25

texarkana

Re: miejsce na oświadczyny

Podejdźmy do tematu metodycznie. Co to znaczy ROMANTYCZNE MIEJSCE? Według mnie trochę co innego niz PIĘKNE MIEJSCE. Romantyczna miejscówka to taka, w której jest tylko człowiek i przyroda, i w tej samotności dwojga wśród przyrody rodzi się pewien klimat emocjonalny i organizm produkuje albo hormony szczęścia, albo... stresu.
Może być to zatem ogród tak cudny, że człowiek wpada w amok i zaczyna kochać cały świat  (tu poleciłabym holenderski Keukenhof w kwietniu/maju). Może być duża woda, w której odbija się zachodzące słońce i słychać tylko wiatr (tu dowolnie - Bałtyk, Adriatyk, Śniardwy, Titicaca). Może być ciemny las, w którym pohukuje sowa i latają świetliki. Może być Polana Rusinowa z panorama ośniezonych Tatr (ale tam zwykle jest sporo luda). Ja np. byłabym usatysfakcjonowana (i na TAK), gdyby mężczyzna zaprosił mnie do wspólnej podróży przez życie na środku rzeki pełnej krokodyli, w maleńkim, chwiejnym canoe.
Miast raczej w roli romantycznej miejscówki nie widzę. Nie jechałabym też na inny kontynent - chyba że w podróż poślubną. I - przepraszam, ale będę szczera - w ogóle takie nastawienie na SUPERWYSTRZAŁOWE OŚWIADCZYNY nie ma głębszego sensu.

 

#33 2011-02-24 14:14:27

piea

Re: miejsce na oświadczyny

 

#34 2011-02-24 22:20:27

texarkana

Re: miejsce na oświadczyny

 

#35 2011-02-24 23:02:47

TrzyKafki_pl

Re: miejsce na oświadczyny

Ja pisałem o Paryżu,a ktoś o Lizbonie więc jak sam widzisz opinie oraz gusty są naprawdę różne. Ale romantyczny nastrój oraz klimat można stworzyć wszędzie,miejsce ma drugorzędne znaczenie,liczą się osoby.

 

#36 2011-08-17 10:09:28

aknolinka

Re: miejsce na oświadczyny

Od dzieciństwa marzyłam o oświadczynach pod wieżą Eiffla. Wyjechaliśmy z mężem (jeszcze wtedy chłopakiem) do Paryża na wycieczkę i nawet mi przez myśl nie przeszło, że może spełnić moje marzenie. Oświadczył się na wieży Eiffla, dookoła ludzie bili brawo... Niezapomniane wspomnienia... Uważam, że miejsce i owszem ma znaczenie, jednak większą wagę przykładałabym do zaskoczenia.

 

#37 2011-08-23 09:39:50

rekinek

Re: miejsce na oświadczyny

Polecam Paryż- oświadczyny na wieży Eiffel o zachodzie słońca

 

#38 2011-08-23 14:16:11

maciekart

Re: miejsce na oświadczyny

Kto na jaki tylko wpadnie pomysł , można wszędzie ! Giewont ( te w Polsce ) Paryż , Wenecja , Lizbona ( te blisko ) , safari w Kenii , Rio de Janeiro ( te daleko ) itd. itp. !

 

#39 2011-09-18 10:56:26

rl98ps

Re: miejsce na oświadczyny

Wszystko zalezy co lubicie smile

miałam opisa chistorie Ilonki, ale mnie wyprzedziła i sama napisała ;p hihihi wiec opiszę inna...

Moj znajomy zabrał swoja (wtedy dziewczyne) w gory stolowe, bo poprostu tam nigdy nie była, a zawsze chciała zobaczyc. nie spodziewała sie tego wogole, bo na wyjazd my ich zapraszalismy, wiec konspiracja była bardzoooooooo mocna. Wszytscy uczestnicy wyjazdu - 4 os. byli poinformowani, kiedy sie nieco usunac z planu smile Ona jako piata osoba nie była przygotowana na takie zdarzenie. Może nie było to super romantyczne miejsce, nie bylo ksiezyca, muzyki itp. ale byli Oni... najwazniejsze dla siebie osoby. Oswiadczyl jej sie na Szczelincu Wielkim, dzień przed nowym rokiem... wsrod mroźnej pogody, sniegu pokrywajacego drzewa, wsrod pieknych widoków... na sfiniszowanie pojechali na sylwestra do Pragi, swietowali na Moscie Karola, a potem w jednej z knajpek smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh