Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Dlaczego warto kupić samochód w niezależnym salonie samochodowym

Dlaczego warto kupić samochód w niezależnym salonie samochodowym

Nie jest chyba dla nikogo zaskakujące, że chcąc kupić całkiem nowy pojazd w pierwszej kolejności wybieramy się do autoryzowanych salonów samochodowych danego producenta. Tutaj oglądamy i sprawdzamy, aby w efekcie zdecydować się na dany model i kupić go po cenie katalogowej dedykowanej właśnie klientom indywidualnym. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to jedyny sposób kupowania całkiem nowego samochodu - alternatywą może być niezależny salon samochodowy, chociażby taki jak Noweuzywane.eu.
 

Czym jest niezależny salon samochodowy?

Niezależny salon samochody to miejsce, w którym za pośrednictwem wykwalifikowanych specjalistów możemy kupić nowy samochód właściwie każdej marki, ale w bardziej atrakcyjnej cenie. Dzieje się tak co najmniej z kliku względów. Taki niezależny salon samochodowy kupuje od producentów nowe samochody po preferencyjnych cenach, innych niż te, które są dostępne w katalogach dla klientów indywidualnych. Warto też dodać, że w przypadku samochodów cieszących się dużym zainteresowaniem, cena może być jeszcze niższa w przypadku, kiedy taki niezależny salon samochodowy kupuje ich od producenta więcej. Niska cena jest też efektem tego, że fachowcy, którzy w takim salonie pracują wiedzą, w którym salonie warto kupić dane samochody, aby cena była najniższa. Co istotne, ich poszukiwania nie kończą się na salonach samochodowych w Polsce, przeszukiwane są oferty w całej Unii Europejskiej. Reasumując - osoby zatrudnione w takim salonie codziennie porównują ceny zarówno w naszym kraju jak i zagranicą po to, aby uzyskać możliwie jak najkorzystniejszą ofertę.

Taki salon służy także fachowymi poradami

Dla niektórych osób motoryzacja to czarna magia. Nie trzeba jednak być fanatykiem tej dziedziny, aby kupić naprawdę dobry samochód, który będzie dopasowany do potrzeb, a jak wiadomo - te mogą być bardzo różne. W autoryzowanym serwisie sprzedawca ogranicza się do wskazania modelu danego producenta, który dostępny jest we wskazanym budżecie. W niezależnym salonie samochodowym jest inaczej - tutaj nie istnieje przywiązanie do żadnej marki, dlatego też dostępni tutaj konsultanci są w stanie doradzić, jaki samochód będzie spełniał wszystkie oczekiwania klienta, a jaki może się nie sprawdzić podczas codziennego użytkowania.

Wakacje z Rainbow Tours - zobacz ofertę wycieczek >>

Bardzo wiele oferowanych samochodów w niezależnym serwisie nadal posiada gwarancję producenta. Oznacza to, że w przypadku awarii wóz może być serwisowany w autoryzowanych serwisach sieci producenta. Dodatkowo, zawsze obowiązującą ceną za pojazd jest ta, która została nam zaproponowana w dniu złożenia zamówienia nawet, jeśli auto potem zdrożało. Zawsze czarno na białym zostaje określone skąd dane auto pochodzi i z jakiego kraju zostało sprowadzone.

Fachowe doradztwo, możliwość kupna nowego samochodu w cenie niższej niż ta, którą otrzymamy w autoryzowanym salonie - wszystko to niewątpliwe zalety niezależnego serwisu samochodowego Noweuzywane.eu. Na pewno warto taką opcje wziąć pod uwagę po to, aby dokonany przez nas zakup mógł być jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

/ FreWh /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA