Oferty dnia

Wypożyczenie samochodu na Krecie

Wynajem samochodu na Krecie w praktyce. Ile kosztuje? Gdzie wypożyczyć samochód na Krecie, na co zwrócić uwagę? Jednym z punktów podczas podróży na Kretę powinno być wypożyczenie samochodu, motocykla bądź skutera, co pozwoli nam na swobodne zwiedzenie wyspy. Jak wygląda cała procedura w wypożyczalni, ile kosztuje wynajem i jak jeżdżą Kreteńczycy?

Fr / 2010-11-05
Komentarze:

piea
2010-11-23

Ja nie mam zbyt dobrych doświadczeń z Krety jeśli chodzi o jazdę samochodem: na szczęśćie auto mieliśmy "na próbę", tylko na 2 dni.
Właściciel wypożyczalni okazał się typowym oszustem, samochód - to jakaś zdezelowana porażka, ale w ładnej karoserii, drogi na Krecie (poza jedyna główną) -koszmarne, a o jeździe greckich kierowców- to nawet nie chcę wspominać!
Lubię dreszczyk emocji- ale za taki bardzo dziękuję!

Fresh
2010-11-12

Medlady - na pewno dużo zależy od samej wypożyczalni, stąd w artykule jest informacja że na wszelki wypadek warto zrobić zdjęcie samochodu podczas wypożyczenia, żeby udokumentować jego stan. W artykule jest zdjęcie Hyundaya Gaetza, który w cztery osoby dojechał m.in. na Balos (powolna męczarnia - jakieś 30-40 minut jazdy przez te 9 kilometrów), został oddany do wypożyczalni INTERCITY bez żadnych prolemów (nawet nie był myty). W Twoim przypadku to próba ewidentnego naciągnięcia, bardzo beszczelnego jeśli wypożyczyliście jeepa.

medlady
2010-11-11

Hmm mogłabym polemizować z tym zwrotem samochodu.Nas włąściciel Euro Motors w Aghia Marina chciał naciagnąć na 2tyś euro za rzekome szkody spowodowane jazdą jeepem na Balos.Oczywiscie wcale tych szkód nie było, samochód był poprostu brudny a facet nienormalny!Należy bardzo uważać,ogólnie to droga impreza,trzeba samemu zatankować i najlepiej jeszcze umyć samochód także wyjdzie nawet ze 100 euro za dzień!

katerina
2010-11-05

Bardzo trafnie opisany sposob jezdzenia greckich kierowcow!!!
Od siebie dodam tylko,ze na Krecie do wielu miejsc nie sposob dojechac skuterem,ze wgzgledu na spore odleglosci na wyspie.To dobry i tani srodek lokomocji na wycieczki do 60-70km.A jesli chodzi o wypozyczenie samochodu to odradzam wybranie sie na lagune Balos autkiem typu Daewoo Matiz itp.bo droga nie latwa,a miejsce zdecydowanie godne zobaczenia,wiec najlepiej szarpnac sie na 4x4.