Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2010-02-02 20:23:26

VII spotkanie Travelmaniaków - INDIE - styczeń 2010

30 stycznia, w warszawskim Klubie Podróżnik odbyło się pierwsze spotkanie Travelmaniaków w tym roku, a siódme w ogóle. Tematem przewodnim były INDIE. Główną częścią spotkania był pokaz zdjęć połączony z relacją z podróży Sebastiana i Izabeli Stelmaszewskich.

Jak przystało na organizatorów, byliśmy na miejscu dużo wcześniej, aby wszystko przygotować. Pierwsi goście zaczęli przybywać już po godzinie 17-tej. Im bliżej było 18-tej, o której to miał rozpocząć się pokaz slajdów, tym więcej osób pojawiało się w lokalu i zajmowało miejsca. Pokaz rozpoczął się o 18:15, gdyż chcieliśmy poczekać na „spóźnialskich”. Tutaj warto podkreślić, że na spotkanie przybyło ponad 50 osób :), co nas bardzo miło zaskoczyło, a jednocześnie mobilizuje do organizacji kolejnych, miejmy nadzieję jeszcze bardziej udanych.

Podczas slajodowiska wyświetlonych zostało ponad 250 zdjęć z Indii. Pokaz podzielony został na dwie części. Pierwsza to przylot i zdjęcia z Goa, po niej nastąpiła ok. 20-minutowa przerwa, w trakcie której wszyscy mogli napełnić swoje filiżanki i kufle w barze :). W drugiej części pokazywane były zdjęcia z tzw. „Złotego Trójkąta”, czyli obszaru rozciągającego się pomiędzy trzema miastami: Delhi, Jaipur i Agrą, gdzie największą atrakcją jest oczywiście Taj Mahal. Na spotkaniu nasze zmysły pobudzały również kadzidełka i muzyka indyjska. Pokaz zakończył się po godzinie 20-tej.

Jednak to nie był koniec spotkania, spora część uczestników została na miejscu, gdzie rozpoczęły się rozmowy o podróżach i nie tylko, poznawanie nowych ludzi, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się za niecały miesiąc.

Galeria zdjęć ze spotknia:


/ Redakcja travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.