Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2009-12-08 12:07:33

VI spotkanie Travelmaniaków - BIRMA - listopad'09

Szóste spotkanie Travelmaniaków odbyło się 28 listopada w zaprzyjaźnionym z nami Klubie Podróżnik. Tym razem tematem przewodnim była BIRMA, niezwykle fascynujący i piękny kraj azjatycki. Najważniejszym punktem spotkania był pokaz slajdów, gdzie praktycznie przy każdym zdjęciu dowiadywaliśmy się czegoś ciekawego, np. dlaczego nie wolno dotykać głów tubylców lub czemu birmańscy rybacy wiosłują nogą... tak, tak - nogą, to nie pomyłka ? Birma nie jest popularnym kierunkiem, jeśli chodzi o polskich turystów, a szkoda, ponieważ ten „baśniowy” kraj o niezliczonej ilości przepięknie zdobionych świątyń i bardzo bogatej kulturze ma nam wiele do zaoferowania.

Po spotkaniu rozpoczęły się typowe „plotki” w towarzystwie oraz impreza andrzejkowa.

Pamiętajcie, że wstęp na nasze spotkania i jednocześnie pokazy zdjęć jest bezpłatny, co miesiąc zapraszamy wszystkich pasjonatów podróży w każdym tego słowa znaczeniu. Spotkania to również wyśmienita okazja, aby poznać inne osoby, których pasją w mniejszym czy większym stopniu są podróże.

Kolejne VII spotkanie odbędzie się pod koniec stycznia 2010 r. O dokładnym terminie oraz kraju przewodnim poinformujemy wszystkich na początku stycznia na łamach serwisu.

Galeria zdjęć ze spotknia:


/ Redakcja travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.