Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2009-10-26 23:09:39

V spotkanie Travelmaniaków - KUBA - październik'09

Piąte spotkanie Travelmaniaków już za nami.

Było to pierwsze spotkanie w nowej formule. Dotychczas nasze spotkania miały charakter dość ogólny. Cyfra 5 stała się przełomową - od piątego spotkania, każdemu z nich przewodzi pokaz slajdów oraz atrakcje towarzyszące, związane z danym krajem.

Pierwsze tak zorganizowane spotkanie to KUBA - przepiękny kraj zamieszkiwany przez wyjątkowych ludzi. Główną częścią spotkania był pokaz slajdów z wycieczki na Kubę wraz z relacją z tej podróży. Wszyscy obecni mogli dowiedzieć się m.in. czy i dlaczego warto odwiedzić ten kraj, jak przygotować się do tego wyjazdu i czego można spodziewać się na miejscu. Po pokazie zdjęć odbyła się dyskusja w dużej mierze związana z Kubą. Tutaj wielkie podziękowania dla bardzo sympatycznej pary, która była na Kubie i wspomagała nas informacjami praktycznymi oraz wrażeniami z pobytu w tym kraju.
Na spotkanie przyszło ponad 20 osób, za co wszystkim bardzo dziękujemy, jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkania, gdzie postaramy się zaprezentować kolejne miejsca na świecie, warte odwiedzenia - pamiętajcie że wstęp na nasze spotkania i pokazy zdjęć jest bezpłatny, co miesiąc zapraszamy wszystkich pasjonatów podróży w każdym tego słowa znaczeniu.
Spotkania to również wyśmienita okazja aby poznać inne osoby, których pasją w mniejszym czy większym stopniu są podróże.

Kolejne VI spotkanie Travelmaniaków odbędzie się pod koniec listopada, o czym poinformujemy wszystkich na łamach serwisu.

Galeria zdjęć ze spotknia:


/ Redakcja travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.