Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2009-10-09 19:50:46

IV spotkanie Travelmaniaków - wrzesień'09

Czwarte spotkanie już za nami. Odbyło się 26 września, po kilkumiesięcznej przerwie związanej z okresem wakacyjnym.

Po wakacjach nadeszły zmiany związane z naszym cyklem spotkań. Do tej pory spotykaliśmy się w samym centrum Warszawy, w kawiarni „Wild World” na ulicy Widok. Jednak ze zmianą nazwy oraz lokalizacji tego lokalu, spotkaliśmy się w pubie „Klub Podróżnik” mieszczącego się przy ulicy Chłodnej 39 (pawilon 9).

Śmiało można powiedzieć, że zmiana ta wyszła na dobre. Lokal wprawdzie nie jest położony w ścisłym centrum stolicy, lecz jego wnętrze w 100% to rekompensuje. Teraz spotkania będą odbywały się w dużo bardziej przytulnym i kameralnym miejscu. Poniżej znajdziecie zdjęcia samego lokalu, które mam nadzieję że potwierdzą moje słowa.

Wracając do samego spotkania, atmosfera jak zawsze była bardzo miła, główne tematy były związane właśnie ze zmianą lokalu oraz z samym serwisem Travelmaniacy.pl. Omówiliśmy kilka bardzo ciekawych pomysłów na dalszy rozwój. W przerwie mieliśmy przyjemność posłuchać gry na pewnym afrykańskim instrumencie - wybaczcie ale nie jestem w stanie przytoczyć jego nazwy, gdyż do tej pory jest dla mnie niezrozumiała :)

W trakcie rozmów opracowaliśmy także nową formułę kolejnych spotkań, więcej informacji na ten temat zostanie podanych podczas oficjalnej informacji o V spotkaniu Travelmaniaków.

Zdjęcia naszego nowego miejsca spotkań:


/ Redakcja Travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.