Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2009-06-01 01:35:05

III spotkanie Travelmaniaków - maj'09

Kolejne trzecie już spotkanie TravelManiaków, tak jak poprzednie, odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Niestety ze względu na kilka przypadków losowych odbyło się w dość wąskim gronie. Jednak niektóre osoby, które deklarowały swoje przybycie były z nami myślami :).

Pierwszy na miejsce dotarł Fresh - sprawdzenie czy wszystko jest ok. Poprawienie paru serwetek i już można czekać na gości :) Po niedługim czasie pojawiła się Magda (madziuszka) znana już z drugiego spotkania, z przed miesiąca. Kolejno dołączyli jeszcze Maciej (maciej_moch) oraz Sebastian (minifix).

Pierwszym głównym tematem rozmów były plany i pomysły na przyszłe wyjazdy, tym bardziej na czasie, iż zbliża się okres wakacyjny. Całość umilały nam prezentowane w Wild World zdjęcia z wypraw w różne miejsca na świecie, oraz muzyka prosto z Kuby, za co podziękowania dla właściciela Wild World.

Galeria zdjęć ze spotknia:

Przepraszamy za tak małą ilość zdjęć oraz nienajlepszą ich jakość, spowodowane to jest faktem iż na spotkaniu nikt nie miał aparatu cyfrowego i zdjęcia były wykonywane aparatem w telefonie.


/ Redakcja travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.