Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Społeczność » Spotkania » Relacja

2009-03-22 23:03:18

I spotkanie Travelmaniaków - marzec'09

Jakoś tak się złożyło, że premierowe spotkanie przypadło na pierwszy dzień wiosny, my jednak coś nie topiliśmy marzanny to jak to zwykle przy takich spotkaniach bywa.

Ponieważ było to premierowe spotkanie, zastanawialiśmy się jak będzie przebiegało oraz czy przyjadą osoby, które wcześniej zgłosiły chęć udziału. Spotkanie zaplanowane było na godzinę 18.00 w „Kafefajce” - pub w Warszawie przy ul. Nowy Świat 22.

Wstępnie chęć udziału na forum zgłosiło kilka osób. Z racji tego że do tej pory wszyscy znaliśmy się czysto wirtualnie, zarezerwowaliśmy miesca przy wejściu, co miało pomóc w „rozpoznaniu” osób które wchodzą do pubu. Jako pierwsza dotarła Kasia (katrinka), uśmiech, przywitanie i od razu masa pytań o Brazylie i ogółem o życiu które zadawał Maciek. Gdy rozmowa z Katarzyną trwała w najlepsze nagle dostrzegliśmy Agatę (lagatta), która też od razu została zaatakowana mnóstwem pytań :). Gdy byliśmy już w komplecie rozpocęła się akcja „powiedz cos o sobie” gdzie każdy po kolei przybliżył swoją osobę.

Czas przy fajce wodnej (w sumie przy kilku fajkach), soczkach i miłym towarzystwie minął błyskawicznie. Na szczęście kolejne spotkanie już niedługo - pod koniec kwietnia o czym poinformujemy wszystkich na forum. Dziękujemy za przybycie i czekamy na kolejne spotkanie, do udziału w którym zapraszamy wszystkich Travelmaników - do zobaczenia :)

Reasumując na spotkaniu obecni byli
- lagatta
- katrinka
- maciej_moch
- fresh

Podczas spotkania Maciek wykonał kilka zdjęć, niestety organizatorzy nie popisali się :) i zdjęcia są zrobione telefonem komórkowym, stąd nie są najlepszej jakości. Na następnym spotkaniu obiecujemy poprawę :).

Spotkanie travelmaniaków - marzec 2009
(od lewej: lagatta, katrinka)

Spotkanie travelmaniaków - marzec 2009
(od lewej: lagatta, maciej_moch, katrinka)

Spotkanie travelmaniaków - marzec 2009
(od lewej: lagatta, fresh, katrinka)

Spotkanie travelmaniaków - marzec 2009
(od lewej: fresh, maciej_moch)


/ Redakcja travelmaniacy.pl /

Komentarze:


Ta relacja nie posiada jeszcze komentarzy.


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.