Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Przewodniki » Singapur » Ceny i zakupy w Singapurze
Flaga

Singapur - Ceny i zakupy w Singapurze

Singapur jest zakupowym rajem. Można tu dostać praktycznie wszystko. Od odzieży, przez elektronikę, po antyki. Znajdziemy tu zarówno uliczne stragany, jak i duże i nowoczesne centra handlowe, niektóre czynne nawet 24 godziny na dobę! Najpopularniejszym miejscem na zrobienie zakupów w Singapurze są sklepy przy Orchard Road. Dobrym miejscem na tanie zakupy są także dzielnice Little India i Arab Street. Wszędzie, poza domami towarowymi można się targować.

Popularnością cieszą się sklepy z nowoczesnym i tanim sprzętem elektronicznym. Można je znaleźć m.in. przy Plaza Singapura i Sim Lim Square. Singapur słynie także z taniej odzieży i wyrobów skórzanych. Oprócz wszechobecnych podróbek, trafimy tu także na markowe sklepy największych projektantów z całego świata. Wielu turystów i biznesmenów korzysta tu z usług lokalnych krawców, gdyż za znacznie niższą cenę niż na Zachodzie można uszyć sobie na miarę garnitur z najlepszych materiałów.

W Singapurze można nabyć antyki, w tym oryginalną chińską porcelanę, wyroby ze srebra i jadeitu, oraz dzieła sztuki z całego rejonu Azji i Pacyfiku. Najlepszym miejscem na zakup tego typu przedmiotów jest Tanglin Shopping Centre.

Przykładowe ceny:

  • woda mineralna - ok. 1,2 SGD;
  • coca-cola - 1,6 SGD;
  • piwo - ok. 4 SGD;
  • obiad - od 5 SGD.

Logowanie
Login: 
Hasło: 

Zapomniałem hasła

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie.