Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-04-13 22:05:12

texarkana

KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Ciekawa jestem, dokąd wybierają sie Polacy na Wielką Majówkę - oczywiście mowa o zakątkach Polski, nie tropikalnych wyspach.
Ja jadę do Puszczy Białowieskiej z nadzieją na rowerek, kajaczek i wędróweczki - ale zanosi się na horrendalny tłok i oblężenie wszystkich atrakcji, co mnie trochę martwi. Nie dość, że to drogi region Polski, to jeszcze tłok (no i dlatego tak drogo)... Tamtejsze biura oferują moc atrakcji, ale liczą sobie za wszystko słono. Ja oczywiście wszystko organizuję sama, na zasadzie "ahoj przygodo, co będzie to będzie".

 

#2 2011-04-14 01:00:34

Fresh

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Administracja niestety majówkę spędzi pracująco... ale czekamy na Wasze relacje z majowych wypadów smile

 

#3 2011-04-14 08:07:24

piea

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

ja, ponieważ już 10 maja jadę na urlop, a więc tuż po wielkiej majówce- więc jakichś specjalnych wypraw na ten czas nie planuję, ale w zależności od pogody w niedzielę, albo we wtorek (1-3 maja), byc może wybiorę się do Arkadii-Nieborowa! Nie byłam tam od lat, a to blisko ode mnie:)
Nie ma chyba nic piękniejszego wiosną jak widok licznych, kwitnących magnolii!!! A tam właśnie jest ich całe mnóstwo!(przynajmniej kiedys były....)
Mam nadzieję, że pogoda dopisze.....smile

 

#4 2011-05-09 09:34:49

Usmiech_com_pl

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

W razie gdyby ktoś nie miał miejsca na majówke to zapraszam do Wisły,naprawdę urocza i wyjątkowa miejscowość. Najważniejsze żeby pogoda dopisała,to już połowa sukcesu. To kto zaczyna relacje z majowego wypadu? smile

 

#5 2011-05-17 13:48:27

Bernadeta_eu

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Jeżeli mowa o wypoczynku w majowe weekendy,to serdecznie polecam Biały Dunajec i okolice. świetna i bardzo spokojna okolica z niesamowitym widokiem na tary. Czego chcieć więcej?

 

#6 2011-06-02 13:55:53

Usmiech_com_pl

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Widok na góry to fajna rzecz,sam zostałem tam wychowany wiec wiem coś o tym. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich tych,którzy chcą spędzić aktywnie swój wolny czas. Nie inaczej jest właśnie w Wiśle.

 

#7 2013-02-14 08:41:32

roman_gor

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Kochani, podobnie jak "piea", my 4 maja wyruszamy w Alpy,  w tych pierwszych  majowych dniach czekają nas ostanie przygotowania.  Dzisiaj  wybieramy się na walentynkowy kulig do Brennej, śniegu jest dużo, będzie wesoło. Wszystkim Travelmaniakom przesyłamy piękne WALENTYNKOWE SERDUSZKO! Pozdrawiamy :-)

 

#8 2013-02-14 11:57:03

edom_wakacje

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

My corocznie spędzamy majówkę na Mazurach. Wynajmujemy sobie dom nad jeziorem i cieszymy się błogą ciszą i spokojem. W tym roku kusi nas żeby zmienić plany i spędzić ten czas w jakimś pięknym mieście - Wrocław, Kraków, a może czeska Praga? smile

 

#9 2013-02-19 12:16:56

OWAkces_PL

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Ze wszystkich podanych chyba wybrałbym Pragę- miasto faktycznie piękne,nieco inny klimat niż u nas,język oraz przede wszystkim zabytki:) Warto pojechać i zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo. Zapraszam także do nas,nad morze gdzie także spędzicie niezapomnianą i pełną wrażeń majówkę.

 

#10 2013-02-19 21:29:13

Master

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Ja mam kod rabatowy w Palace Apartaments i mam zamiar z niego skorzystać, tak wiec wybieram się do Krakowa, w dzień będę zwiedzał okolice a w nocy szaleństwo na rynku. Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech wpisze przy rezerwacji PA327D a również będzie miał zniżkę.

 

#11 2013-02-24 16:47:08

ApartamentyGorskie_pl

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Miejsc jest bardzo wiele,jednak ja osobiście chyba wybrałbym góry i Zakopane. Tutaj można naprawdę odpocząć oraz jeśli pogoda pozwoli także zwiedzić kilka szlaków,więc to coś dla tych którzy preferują aktywny rodzaj turystyki.

 

#12 2013-03-19 15:27:39

turystka18

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Hejka, ja również polecam szlaki np. kajakowe(szlak rzeki Czernicy lub szlak rzeki Białej)fajna trasa, dość łatwa do pokonania, spokojnie można się wybrać z rodzinką, dziećmi lub ze znajomymi. Słyszałam, że nowa atrakcją będzie paintball park w gminie Rzeczenica, wiec i z tego będzie można skorzystać. Zapowiada się ciekawie:) Sama się wybiorę, żeby zobaczyć, chętnych też zapraszam:)aaaa i przede wszystkim zapowiada się imprezka pod gołym niebem w Rzewnicy:)
Polecam:)

 

#13 2013-03-29 08:48:50

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Ja także mogę polecić góry,a raczej tereny podgórskie bo Beskidy ,gdzie każdy solidnie wypocznie podczas tegorocznej Majówki 2013. Odwiedźcie koniecznie Rajcze:)

 

#14 2013-04-11 16:22:53

Imbachhorn_eu

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Góry to jest to,na pewno każdy kto lubi odkrywać nowe tereny,szlaki- nie będzie się nudził,a w szczególności w Alpach,gdzie te wysokości mamy o wiele większe niż w tatrach. Zdjęcia i widoki mówią same za siebie.

 

#15 2013-04-21 21:30:16

denicler

Re: KTO GDZIE w Polsce na Wielką Majówkę?

Jak ktoś szuka szlaków kajakowych to może go zainteresuje Konwaliowy Szlak Kajakowy w ok. Leszna? Świetny szlak, bardzo malowniczy. Na oficjalnej stronie Leszna można poczytać sobie więcej informacji o nim leszno.pl/Konwaliowy_Szlak_Kajakowy,289.html
Na szlaku można spotkać unikatową, występującą tylko tam konwalię różową.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh