Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-03-29 15:36:44

maciekart

Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Uznaje wszystkie propozycje fajnych miejsc w Polsce smile takie na jednodniową wycieczkę szkolną żeby coś fajnego zobaczyć i coś fajnego porobić ... wycieczka będzie w maju ... Warszawa do znudzenia ale przecież tyle razy się było !

 

#2 2011-03-29 17:26:22

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Hejka Maciek to zalezy gdzie mieszkasz? Chodzi o to zebyscie nie tracili czasu na podroz. My zawsze z klasa smigalismy w gory. Od Krakowa do Zakopca rzut beretem. Podczas takich wycieczek zaliczalismy dolinke z jakims szczytem. Jezdzilismy tez do parkow narodowych.

 

#3 2011-03-29 18:37:16

katerina

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Tez uwazam,ze Krakow i Zakopane sa dobrym pomyslem chociaz jeden dzien to troche za malo,ale to zalezy,z ktorej czesci Polski sie jedzie;)Z miast polecam takze Wroclaw i Gdansk,a na wiosne moze do Parku Miniatur w Inwaldzie?!Polska ma pieknych miejsc bez liku zalezy co kto lubi;)

Ostatnio edytowany przez katerina (2011-03-29 18:39:29)

 

#4 2011-03-29 18:58:51

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Dziewczyny ja mieszkam na północny wschód od Warszawy 80km. To jest wycieczka jednodniowa a ja Kasiu tez myślałem ale nie tylko o Gdańsku tylko o trójmieście ale to jednodniowa wycieczka i troszkę za daleko , blisko mamy właśnie do Wa-wy i na mazury np !!!

 

#5 2011-03-29 19:09:07

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

A to Maciek musisz cos poszukac niedaleko siebie. Krakow i Zakopane za daleko. Moze kolo W-wy jakis park narodowy albo jakies ciekawe miasteczko historycznie?

 

#6 2011-03-29 20:08:18

katerina

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Maciek zajrzyj do zakladki travelmaniakow-ciekawe miejsca na weekend.Na mapce wybierz wojewodztwo i pojawi sie kilka fajnych propozycji.

 

#7 2011-03-29 21:29:13

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Aga masz rację to troszkę za daleko nawet na 2 dni , Kasiu już patrzyłem w tą zakładkę !!  A tak w ogóle to myślałem nad parkiem linowym tez super sprawa ... a Agnieszka w tych czasach to młodzież nie przepada zwiedzać jakiś historycznych miejsc ;/ tylko najwięcej chętnych jest na wycieczki takie rekreacyjne ...  big_smile

 

#8 2011-03-30 10:46:10

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

A no to musicie szzukac parkow atrakcji gdzies niedaleko was.

My jak jechalismy na wycieczki to przewaznie nauczyciele decydowali miejsce. Atrakcje wypoczynkowe musialy byc polaczone z lekka ,, nauka ''. Takie byly czasy.

Ciekawa jestem na co sie zdecydujecie?  Musisz porobic fotki. Hejka

 

#9 2011-03-30 15:43:44

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Jedziemy do Warszawy ;/ do kina , czas wolny i jeszcze nie wiemy czy kręgle czy muzeum powstania warszawskiego ... a Aga w taką krótką wycieczkę do Wa-wy nie będę nawet aparatu brał bo się nie opłaca ! i podróży tez nie będzie w moich podróżach .

 

#10 2011-03-30 20:29:21

lidonek

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

może szlak tatarski połączony z wizytą w Białowieży i w parku dinozaurów w Jurowcu

Ostatnio edytowany przez lidonek (2011-03-30 20:31:29)

 

#11 2011-03-30 23:01:46

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

W parku dinozaurów już byliśmy kiedyś na wycieczce wink ale i tak teraz Warszawa a jak będzie w następnym roku dłuższy wyjazd to jeszcze się dopytam was o zdanie big_smile

 

#12 2011-03-31 19:17:33

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Hejka Maciek nawet na jednodniowa wycieczke wez aparet. Jak pojdziecie do muzeum powstania warszawskiego to porob zdjecia. Nie wszyscy tam byli i chetnie ogladna mala galeryjke zdjec.

A Warszawa to wielkie miasto i niejedno zdjecie strzelisz!

 

#13 2011-03-31 19:59:47

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

No nie wiem , jeszcze zobaczę smile

 

#14 2011-03-31 20:19:36

lidonek

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Agnieszka ma rację, poza tym aparat dużo nie waży, a jak trafi Ci się coś fajnego a nie będziesz miał aparatu to później będziesz żałował

 

#15 2011-03-31 21:17:30

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Ja wiem ale jakbym jechał zwiedzać Warszawę a jak nie będzie muzeum to będą kręgle , kino i czas wolny i jak tak będzie to będziemy tylko w centrum handlowym a tam chyba nie opłaca się fotografować ...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh