Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2011-03-24 21:46:39

deborah83

Re: Za co kochamy Grecje?

A z kim bylas marble_cake? My chcemy jechac do Grecji w tym roku, ale na Riwierę. Szczerze mowiac, liczylam, ze ceny troche po kryzysie spadna, ale chyba bylam w bledzie, sadzac po Waszych opiniach...

 

#32 2011-03-29 15:13:32

mar2403

Re: Za co kochamy Grecje?

Po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych komentarzy juz nie mozemy doczekac sie naszego pobytu na Krecie, a bedzie to nasza pierwsza podroz w greckie strony. Mamy nadzieje ze wrocimy z pieknymi wspomnieniami

 

#33 2011-03-29 15:27:22

Jurek

Re: Za co kochamy Grecje?

 

#34 2011-03-29 18:33:25

katerina

Re: Za co kochamy Grecje?

 

#35 2011-04-14 15:16:30

sahara80

Re: Za co kochamy Grecje?

kuchnię, uwielbiam grecką kuchnię, która w porownaniu do polskiej jest lżejsza i kojarzy mi sie z wakacjami smile no i klimat, srodziemnomorski klimat to jest to smile

 

#36 2011-05-09 11:09:59

Felka

Re: Za co kochamy Grecje?

Ja kocham Grecje za całokształt. Mieszkańcy są niesamowicie gościnni i żyją bezstresowo co w porównaniu z innymi krajami europejskimi, zwłaszcze Niemcami aż trudno do pomyślenia. No i kocham Grecję za dolmaki smile i za wspaniałą przyrodę !

 

#37 2011-05-10 20:11:31

Inez

Re: Za co kochamy Grecje?

Ja kocham Grecję za Santorini. Samo pisanie tego słowa wywołuje u mnie dreszczyk! Tak mnie tam ciągnie, że chyba i ja w poprzednim życiu byłam Greczynką, ha ha. Ale coś w tym musi być!  Grecja jest CUDNA!!!!

 

#38 2011-05-11 22:03:20

dagatek

Re: Za co kochamy Grecje?

Ja szanuje Grekow za charakter....dzisiejsze smutne informacje z tego pieknego kraju ,jeszcze w tym mnie utwierdzają.....Grecja jest super , chyle czoła jej mieszkancom....

 

#39 2011-05-11 22:31:46

katerina

Re: Za co kochamy Grecje?

 

#40 2011-10-31 13:12:10

moniasze

Re: Za co kochamy Grecje?

Za jedzienie! Za fetę i mussakę dałabym się pokroić! Uwielbiam też widok starszych panów przesiadujących w tewernach przy filiżance czarnej kawy.

 

#41 2012-01-27 23:47:38

TwojaPlaneta

Re: Za co kochamy Grecje?

chyba trochę powtórzę to co inni pisali- głównie za przepyszne jedzonko, za charakter Greków- za ich lenistwo, za to że nigdzie im się nie spieszy smile strasznie wyluzowani, gościnni i przemili ludzie smile nie spotkaliśmy się w Grecji się z żadnym chamstwem, ani grubiaństwem itp.
i jeszcze za przepiękne widoki, za różnorodność... Grecja jest taka przepiękna smile

 

#42 2012-01-29 01:49:08

Valion

Re: Za co kochamy Grecje?

Cholerka wiem, ze palne jak gajowy o sosnę, ale ja jakoś ni nie lubię ani nie kocham. Jest mi najzupelniej obojętna. Już to z pieą walkowalismy i nie wiem dlaczego. Już któryś dzień o tym rozmyslam i wymyslec nic nie mogę sensownego. Może to przez to ze kukła (profesorka od historii kultury) tak wałkowała te nieszczęsną Grecję, ze w końcu mi ja obrzydzila? Nie wiem. Nie zrozumie mnie źle, podobają mi się niektóre fotki, które dodajecie ze swych wojaży, ale jakoś mnie nie ciągnie by samemu jechać i je zobaczyć, a co mi się zdarza całkiem często, ze jakies miejsce po zobaczenia tu fotki trafia na listę , miejsc do odwiedzenia.

Ostatnio edytowany przez Valion (2012-01-29 07:26:17)

 

#43 2012-05-13 19:29:19

Bonita

Re: Za co kochamy Grecje?

Przede wszystkim za możliowość poznania naszego dziedzictwa kulturowego, a jeśli ktoś pasjonuje się historią sztuki to doskonałe miejsce, żeby dotknąć ją i zobaczyć na własne oczy, aż się nie mogę doczekać kiedy pojadę do Grecji...

 

#44 2012-05-14 19:36:54

Soniza89

Re: Za co kochamy Grecje?

W ubiegłym roku byłam pierwszy raz w Grecji a dokładnie na Zakynthosie i się zakochałam cudowny klimat , muzyka , ludzie , krajobrazy i ten obłędny kolor morza coś niesamowitego , nie do opisania, po prostu to trzeba zobaczyć .
Zgadzam się z Theregrasią która jednym ze swoich opisów  napisała dla mnie rok bez Grecji to rok stracony ja uważam dokładnie tak samo smile
Pod koniec czerwca lecę na Kretę i to dzięki Travelmaniakom oglądając Wasze zdjęcia stwierdziłam  że muszę tam być i już się doczekać nie mogę smile na samą myśl mam dreszcze smile

 

#45 2012-05-14 19:49:19

AniaMW

Re: Za co kochamy Grecje?

Hm, z gustami sie ponoć nie dyskutuje...
Dla mnie rok bez Norwegii to rok stracony! Na szczęście ostatnio nie tracę lat smile
A Grecja... cóż, historia, słońce, jednak bez specjalnych emocji...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh