Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-03-17 14:59:01

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Agnieszka wyjazd na 98 % nie wypali a 2% to tylko moje nadzieje sad(( Niestety sad

 

#17 2011-03-17 18:08:27

Michasia_Bogus

Re: Grecja - porady ...

Hej Maciek! wink A próbowaliście się dogadac z inną klasą, żeby dobrac te 10 osób,nie ma to jak paczka z jednej klasy...no ale taaaki wyjazd szkoda stracic.Może pójdzie się jakoś dogadac,pogadajcie z wychowawcą.A ta długa droga do Grecji nie jest aż taka zła,my też jechaliśmy autokarem na wakacje do Grecji wink
Ps.Meteory zwalają z nóg wink

 

#18 2011-03-17 18:33:16

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Ale my i tak zbieramy z całej szkoły ale no nie wszystkich stac na taką wycieczke niestety sad i nawet próbowaliśmy z innych szkół ale jadą do Anglii a z drugiej  jadą do Francji ( na takiej jak ja byłem ) no a z innych miejscowości nie będziemy brać sad(( szkoda bardzo mi szkoda sad((

 

#19 2011-03-18 21:36:01

krakowianka

Re: Grecja - porady ...

Wielka szkoda,ze wyjazd nie wypali. Takie wypady klasowe sa najmilej wspominanymi podrozami.Maciek napisz jak sie to skonczylo! Hejka

 

#20 2011-03-18 22:13:53

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Racja takie wyjazdy i ja najmilej wspominam np: wycieczka do Francji ( Paryż i disneyland ) Było super !! i było ton 2 lata temu ... Rok temu miała być Anglia i wszystko było ustalane lecz naszła zmiana że mieliśmy nocować u rodzin Angielskich i większość osób się wypisała i nie wypaliła ;/ A w tym roku zaczęło się od planowania Grecji lądowej . Wszystko spoko było z całej szkoły zbierały się osoby i wpłacaliśmy zaliczki . Jak okazało się że z naszej szkoły się nie uzbiera daliśmy ogłoszenie do innych gimnazjum i liceum nawet w naszym małym miasteczku . Lecz okazało się że jedna szkoła jedzie do Anglii a druga do Francji ( na taką wycieczkę na jakiej ja byłem ) . I niestety były już przeczucia że wycieczka nie wypali . A teraz zbliża się termin wyjazdu , brakuje osób a i tak dążyliśmy do minimalnej grupy ;/ i jest tak że nie mamy osób a przez to kwot nie wpłacaliśmy do końca a teraz jest pewne że wycieczka nie wypali a zaliczki zostaną nam oddane sad( A ja tak chciałem jechać , byłem taki nastawiony aż tu w końcu nie wypał i smutno mi strasznie bo bym miał Grecję lądową w małym paluszku !! No ale takie życie i trzeba się z tym pogodzić sad((

 

#21 2011-03-19 08:13:20

krakowianka

Re: Grecja - porady ...

Maciek glowa do gory. Przed toba zycie!!! Jeszcze nieraz pojedziesz na taki wyjazd. Grecja nie ucieknie,kiedys sie tam pojawisz. Nie badz smutny,to nie koniec swiata. Pewno z rodzinka gdzies wybedziesz. A jak nie to wpadnij jeszcze raz do Paryza to sie zobaczymy. Hejka

 

#22 2011-03-19 10:36:10

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Ja wiem że jeszcze tam będę a przede mną jest całe życie smile Z rodzinką będzie na 90% Turcja ... Paryż mój ukochany też miałem w planach ale też nie w tym roku tylko może w następnym ;/

Ostatnio edytowany przez maciekart (2011-03-19 10:36:52)

 

#23 2011-03-19 12:47:31

Michasia_Bogus

Re: Grecja - porady ...

Hej Maciek! A gdzie planujecie tą Turcję?My również do Turcji,ale już na 100%-Bodrum /Turgutreis wink ;)Jak jeszcze nie
byłeś to będziesz bardzo zadowolony,to bardzo fajny kraj na wakacje.My ruszamy po raz drugi,za pierwszym razem byliśmy w centrum Kemer na Tureckiej Riwierze-polecamy!!!Pozdrawiamy wink smile

 

#24 2011-03-19 13:08:31

piea

Re: Grecja - porady ...

maciek, a może dało by się jakoś załatwić z Biurem organizującym wam wyjazd do Grecji, żeby zamienili autokar na mniejszy....wiem, że  taka zamiana jest sposobem na niepełną ilość uczestników dużym autokarem:)
PS. Ja tez w tym roku wybrałam Turcjęsmile

 

#25 2011-03-19 16:21:40

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Jeżeli chodzi o tą zmianę autokaru to też się pytałem ale nic z tego ponieważ to się liczy z kosztami co jeszcze mogło by zmniejszyć liczbę uczestników a tak naprawdę to ja dużo nie mogę zrobić bo ja jestem tylko uczniem a organizują nauczyciele sad Co do Turcji to nie wiemy jeszcze jakie region ani hotel ale wiadomo że będziemy brali na lasta smile Wyjazd planujemy tak około 20 czerwca ...Turcja wiem że jest piękna i choć nie byłem to wiele słyszałem od znajomych i dużo czytałem big_smile I jestem pewny że będzie SUPER smile

 

#26 2011-03-19 20:10:09

krakowianka

Re: Grecja - porady ...

Hejka Maciek. No widzisz zamiast Grecji bedziesz mial Turcje. Piekny kraj, ciekawy historycznie i zabytkowo. Bylam w Alanya i Pammukale. Wakacje zapowiadaja Ci sie fajne. Trzymaj sie

 

#27 2011-03-20 15:29:37

maciekart

Re: Grecja - porady ...

Wiem że będzie super !! Ale ja i tak bym chciał jak najwięcej zobaczyć i zwiedzić w Wakacje bo w końcu po to one są smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh