Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-10-21 14:15:43

waxy

gdzie bywacie?

W tym roku postanowiłam zrobić turnee po największych polskich miastach. Byłabym wdzięczna o pomysły na to co gdzie zwiedzać. Chodzi mi o nietypowe utarte szlaki które mogę znaleźć w internecie tylko o Wasze ulubione miejsca z warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańską itp. smile Dzięki za każde info smile

 

#2 2010-10-21 20:42:55

katerina

Re: gdzie bywacie?

Ja napisze pare slow o moim rodzinnym Wroclawiu mimo,ze nie wymienilas/les tego pieknego miasta powyzej:)Absolunie "must" Wroclawia to oczywiscie piekny rynek i Stare Miasto,obowiazkowo okolice Uniwerku oraz obowiazkowo Ostrow Tumski z Katedra szczegolnie wieczorem!Ponad to okoilce zoo i Hali Ludowej czyli tzw.Pergola z Ogrodami Japonskimi i slynna,multimedialna fontanna-http://www.youtube.com/watch?v=ojDkv_Jqkvs
Mozna odkrywac Wroclaw sladami krasnali,rozmieszczonych po calym centrum-patrz artykul serwisu-http://www.travelmaniacy.pl/artykul,wroclawskie_krasnale,1564,6,0.html
A po zmroku polecam knajpy na rynku oraz na ulicy Wlodkowica-do wyboru do koloru
Ogromny wybor drinkow dla wybrednych w Paparazzich,a jeden lepszych klubow i restauracji dla pelniejszych kieszeni to http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000879897337

Ostatnio edytowany przez katerina (2010-10-21 20:48:44)

 

#3 2010-10-22 11:14:59

thegriasia

Re: gdzie bywacie?

Jeśli chodzi o WROCŁAW
- Przede wszystkim PIĘKNY RYNEK który o każdej porze dnia i każdej porze roku wygląda uroczo.
- Park szczytnicki - Ogród japoński polecam na wiosnę
- Wrocławskie Zoo

 

#4 2010-10-23 21:27:51

anulka

Re: gdzie bywacie?

W Gdańsku warto zobaczyc Katedrę Oliwską, oliwskie zoo, jarmark dominikański (niestety tylko w wakacje przez określony czas), Westerplatte, Ratusz, pospacerowac ulicą Długą, pomnik Neptuna, Bazylika Mariacka.. No i oczywiście warto zajrzec przy okazji na sopockie molo smile

 

#5 2010-10-24 23:18:41

katrinka

Re: gdzie bywacie?

no i oczywiscie wszystkie miasta z duzej litery tylko Warszawa z malej;) oj nie lubią nas, nie lubiątongue

 

#6 2010-10-24 23:21:09

katrinka

Re: gdzie bywacie?

 

#7 2010-10-25 20:02:21

anet_zb

Re: gdzie bywacie?

Do Gdańska warto jeszcze dodać :Górę Gradową z   edukacyjnym centrum multimedialnym, Twierdzę Wisłoujście. Ciekawe są również okolice Gdańska - Wyspa Sobieszewska, Otomin, klif w Orłowie,

 

#8 2011-01-04 13:29:45

TrzyKafki_pl

Re: gdzie bywacie?

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiac pięknego Krakowa z wieloma zabytkami. Miasto jak najbardziej godne uwagi i odwiedzenia,nikt nie będzie czuł się zawiedziony. A jeżeli chodzi o noclegi,to także znajdzie się coś taniej i blisko centrum.

 

#9 2011-02-26 21:53:59

texarkana

Re: gdzie bywacie?

Ja bywam na Roztoczu (Roztoczański PN, Zwierzyniec) i na Polesiu (Poleski PN). Majówka, Boże Ciało, czasem nawet w weekend na grzyby. Oczywiście czas sie tam spędza na rowerku, pieszej wędrówce, czasem kajaczku. Takie 3-4 dni świetnie regenerują siły i już mozna wracać do miasta.

 

#10 2011-02-27 09:54:23

krakowianka

Re: gdzie bywacie?

W Krakowie polecam Rynek z Sukiennicami i Kosciolem Mariackim, Wawel z bulwarami nadwislanskimi, dzielnice zydowska - Kazimierz ( tylko tam staraj sie pochodzic i zagladnac do kazdej uliczki.Sa jeszcze miejsca lat siedemdziesiatych i nowoczesny Kazimierz. I wstap do jakiejs knajpki,maja szczegolna atmosfere.)
Jak lubisz rower to mozesz zwiedzic Krakow na nim,mamy przepiekne trasy rowerowe ( jakie,to juz sprawdz w internecie ).Kolo Krakowa Wieliczka z Kopalnia Soli i Stolica Tatr - Zakopane.

 

#11 2011-02-27 20:23:09

krakowianka

Re: gdzie bywacie?

Faktycznie ciekawa wycieczka w poszukiwaniu krasnali. Ale czy one istnieja?

 

#12 2011-03-02 10:52:54

Julka88

Re: gdzie bywacie?

...Gdańsk ma najpiękniejszą Starówkę jaką kiedykolwiek widziałam. Nigdzie też nie ma takiego klimatu jak w Gdańsku  podczas letnich, wieczornych spacerów przy Motławie, tych knajpek oświetlonych lampionami i świeczkami. Aż mi się wiosny zachciałosmile Dobrze też skoczyć do Sopotu i Gdyni. Często się mówi o ZOO w Gdańsku, które trzeba zobaczyć, ale nikt nie wspomina o Oceanarium w Gdyni! DO tego w Gda. polecam jeszcze ulicę Mariacką, plażę i Wyspę Sobieszewską, którą uważam za najbardziej wyjątkowe miejsce w Polsce! Uwielbiam również Kraków - jak to moja babcia mawia " Kraków to bajka przeszłości..."smile Przyjemnego zwiedzania naszych pięknych polskich miast!

 

#13 2011-03-22 14:33:18

TrzyKafki_pl

Re: gdzie bywacie?

Nieprawda,bo Kraków ma piękniejszą starówke:) W ogóle w stolicy małopolski jest ten jedyny i niepowtarzalny klimat wiec tym bardziej warto go zwiedzić. Zbliża się weekend majowy i ta propozycja wydaje mi się bardzo rozsądna. O noclegi nie ma się co martwić.

 

#14 2011-05-25 00:23:10

a_gatka

Re: gdzie bywacie?

ja zaglądam do Uniejowa - kameralnie, nieco uzdrowiskowo, zameczek ale i kompleks basenów, jeśli ktoś lubi i ma ochotę

 

#15 2011-06-02 13:54:51

Usmiech_com_pl

Re: gdzie bywacie?

A możesz napisać gdzie to dokładnie jest? Bo nie kojarzę tej miejscowości... Mnie w tym roku będzie można spotkać głownie w Beskidzie Śląskim i w jego centrum,czyli Wiśle. Serdecznie zapraszam właśnie tam.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh