Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-10-05 10:25:54

Buterfly

5 dni w Paryżu

Wybieram się w lutym na 5 dni do Paryża proszę o wszelkie sugesie i rady co zobaczyc jak się poruszac itd. Chcę w 100 % wykorzystać ten urlop.  Szukam też sprawdzonego noclegu.

 

#2 2008-11-18 18:50:18

malik

Re: 5 dni w Paryżu

hej, jeżeli nie masz specjalnych wymagań co do hotelu, to polecam bardzo skromny, tani hotelik w centrum Paryża , dosłownie 5min od Luwru- www.hotelderouen.net . Myśmy kupowali karnety na metro(bloczki po 10 biletów) i w jedną stronę zwiedzaliśmy pieszo w w drugą wracaliśmy metrem albo odwrotnie bo Paryż to olbrzymie odległości. Jeżeli załapiesz się na pierwszą niedzielę miesiąca to Luwr masz za darmo. Nie wiem co Cię interesuje ale jak na 5 dni to masz mało czasu bo Paryż jest cudowny i ogromny a do zwiedzania jest masę rzeczy. nie zapomnij o zakupach. Pozdrawiam M

 

#3 2008-11-18 21:12:13

asnieszka

Re: 5 dni w Paryżu

Tak, potwierdzam ze nocleg w centrum Paryza jest najlpeszym rozwiązaniem. My tez spalismy w małym hoteliku obok Luwru ale nie pamietam nazwy. Moze nie bylo tam luksusów ale w kazdej chwili na pieszo mozna było przejsc sie do najciekawszych miejsc. Paryż warto przemierzać pieszo aby poczuc charakter miasta, a nie tylko zobaczyc jego zabytkowe punkciki. Tylko w lutym moze byc problem z pogodą.. u nas jeden dzien strasznie lało. Za to jak zaswieciło pozniej słonce to nie moglismy przestac sie zachwycac.

 

#4 2011-09-30 11:54:48

sahara80

Re: 5 dni w Paryżu

My jak bylismy na dlugi weekend w Paryżu to nocowalismy w malym hoteliku, o ile dobrze pamietam nazywal sie Angletere. Ale nie jestem pewna big_smile znajdziesz go napewno na cp-online.pl, my tam go znalezlismy smile

 

#5 2011-10-03 21:22:13

krakowianka

Re: 5 dni w Paryżu

Poszukaj hoteli w okolicach metra Anvers i Pigalle - to jest  metro 2. Wiem od turystow,ze maja tam fajne i ciekawe cenowo hotele. W ciagu pieciu dni zaliczysz glowne ciekawosti i Louvr. To zalezy czy chcesz tylko Paryz zaliczyc od zewnatrz,czy tez wdepnac do jakiegos muzeum? Napisz co Cie interesuje glownie i wtedy postaram ci podac trase. To zalezy tez gdzie bedziesz mieszkac?

 

#6 2011-12-19 11:52:43

moniasze

Re: 5 dni w Paryżu

Ja tez planuje taki 4-5 dniowy wypad do Paryza na przelomie marca/ kwietnia. Myślicie, ze to dobra data? Sprawdze sobie polecane przez Was hotele, a powiedzcie jeszcze czy ktos z Was leciał jakimis tanimi liniami z PL do Paryza? Bo bym chciała zapolowac na jakąś okazje.

 

#7 2011-12-19 15:52:08

anulka

Re: 5 dni w Paryżu

na przełomie marca/kwietnia tanie linie można znalezc u przewoźnika wizz air, jeszcze niedawno szukałam połączeń w tym okresie to znalazłam w granicach 150-200 zł w obie strony, tyle że z gdańska do paryża.

Ostatnio edytowany przez anulka (2011-12-19 15:52:33)

 

#8 2011-12-21 15:24:40

piea

Re: 5 dni w Paryżu

no właśnie... Z Gdańska! z Wrocławia, z Katowic,... tanie bilety są z każdego miasta oprócz Warszawy!
Z Warszawy nie lataja tanie linie, bo gdyby latały- to przestały by byc TANIE!
W stolicy są chore opłaty lotniskowe! tu nikt naprawdę tani nie chce lądować, bo zżarłyby go koszty!
Ale od połowy przyszłego roku rusza  wreszcie pobliski Modlin! Miejmy więc nadzieję, że i Warszawa wreszcie też będzie latać tanio!

 

#9 2011-12-21 16:00:29

AniaMW

Re: 5 dni w Paryżu

 

#10 2013-07-11 21:55:24

klarus

Re: 5 dni w Paryżu

ja właśnie spontanicznie zakupiłam wyjazd do Paryża z gruponu groupon.pl/oferty/groupon-travel/Margo-Travel/23496592. ogólnie o biurze słyszałam, ale moim zdaniem to fajna okazja żeby pozwiedzać z przewodnikiem. mam nadzieję że pogoda dopisze....i już nie mogę się doczekać!smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh