Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-03-29 11:30:22

aquinox

Do znawców Paryża

Czy znacie w Paryżu lub okolicach jakieś ciekawe miejsca, obiekty, parki - oprócz typowych atrakcji turystycznych, polecanych w przewodnikach? Może jakieś miejsce zrobiło na Was szczególne wrażenie...Myślę o ślubnej sesji fotograficznej mojego brata i szukam pomysłów. Będę wdzięczna za sugestie smile

 

#2 2010-05-04 16:31:30

maciekart

Re: Do znawców Paryża

Paryż - byłem i jestem zachwycony !!
oczywiście wierza Eiffela - warto wiechać na szczyt !!!
wzgórze montmarte !!!
luwr oczywiście!!!
Łuk riumfalny !!!
katedra Noter Dame!!!
Chammps elysees !!!
I to chyba te najfajniejsze !!!

 

#3 2011-02-05 14:02:21

maciekart

Re: Do znawców Paryża

a w okolicach oczywiście disneyland !!!

 

#4 2011-02-06 18:20:19

krakowianka

Re: Do znawców Paryża

Park w XIX dzielnicy BUTTES CHAUMONT. Jest to jeden z najciekawszych parkow do robienia sesji zdjec slubnych. Bardzo duzo obcokrajowcow tam robi zdjecia slubne. Park slynie z altanek, wodospadu,jeziora z kaczkami,schodkow kamiennych i trawnikow z kwiatami. Metro Nr 7bis nazwa tak samo jak park.

Drugim miejscem jest Lasek Boulogne z jeziorem i wysepka na srodku jeziora. Trzeba doplynac wynajeta lodka,albo statkiem; Tez bardzo romantyczne miejsce.

Ogrody TUILERIES ale ta czesc jak dochodzi sie do luku i muzeum Louvre.

Park FLORAL, metro Chateau de Vincennes Nr 1. Znany jest dla paryzanow ze swojej kolekcji kwitnacych tulipanow i kwiatow pod koniec kwietnia lub w maju.

WEJSCIA DO WSZYSTKICH PARKOW SA DARMOWE

 

#5 2011-02-06 20:00:29

krakowianka

Re: Do znawców Paryża

Park MONCEAU w 8 dzielnicy,metro Nr 2 nazwa taka jak park. Bardzo ciekawy architektonicznie park: mostki nad jeziorkami,fontanny,duzo klombow z kwiatami. A dla nas Polakow pomnik Fryderyka Chopina.

 

#6 2011-02-06 21:01:10

texarkana

Re: Do znawców Paryża

Jeśli slubna sesja fotograficzna, to tylko w Ogrodzie Keukenhof w Lisse (Holandia) - wczesną wiosną. Szaleństwo! Bajka!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh