Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-01 23:59:59

PAVULON

pytanie do wszystkich

postanowiłem napisac pytanie na forum ogólnym , ponieważ dotychczas wysyłałem je na priv.
zbieram BANKNOTY ze świata, śledzę Wasze plany wyjazdów, i powroty, nie raz udało mi się juz dzięki Wam upolować coś ciekawego., dlatego składam oficjalną prośbę:JEŻELI WYBIERACIE SIĘ GDZIEŚ W EGZOTYKĘ, przywieźcie ze sobą jeden BANKNOT, najmniejszy nominał, ale w jak najlepszym stanie technicznym, Zapłacę lub wymienię na coś innego!
Interesuje mnie głównie prawie cała afryka (prócz egiptu, tunezji)np KENIA , SUDAN,RPA,NIGERIA
SYRIA,AFGANISTAN,KAZACHSTAN,WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA,BRAZYLIA,ARGENTYNA,CHILE,, to kilka przykładów...
mam dużo z europy(łatwiej zdobyć) ,z dalszych np:meksyk,australię, indonezję,japonię , chiny,peru,sri lankę,kambodżę, bhutan(choć chętnie wezmę jeszcze na wymianę bo ciężko zdobyć)
nie raz zostaje coś z podróży , lub po prostu, zakamuflujcie jeden z myślą o mnie...
będę WDZIĘCZNY!!!!!!!

 

#2 2011-02-02 00:34:40

toria83

Re: pytanie do wszystkich

Moze chcesz colony z Kostaryki??
Oddam chetnie w dobre rece smile

 

#3 2011-02-02 00:58:19

climber

Re: pytanie do wszystkich

Cześć Pavulon! Pogadaj z Kaśką z MK Adventure (link do niej to: http://www.travelmaniacy.pl/profil,1697). Ona 11 lutego leci z grupą swoich turystów do Sudanu, to na pewno Ci przywiezie. I miałbyś niezły rarytasik, bo Sudan to niezmiernie rzadki kierunek wypraw :-).

 

#4 2011-02-02 06:31:10

PAVULON

Re: pytanie do wszystkich

Witajcie, Toria, bardzo proszę, Climber- już posłałem wiadomość, dzięki!!!!!!!!

 

#5 2011-08-26 09:40:41

myszka

Re: pytanie do wszystkich

PAVULON chyna będziemy mogli sie wspierać. Ja niestety nie podróżuję na tyle dużo żeby mieć takie rarytasy, ale mój mąż zbiera monety i banknoty z różnych kraji. Z tego co kol\jarze ma z Kenii (jest zżołnierzem i na misji w Iraku zdobył). Ale niestety kolekcja jest od niedawna i jeszcze nie taka duża. Jak masz coś za dużo ze świata szczególnie Azja, Afryka to daj znać chętnie odkupie ewentualnie zapytam męża czy miałby coś na wymiane:)
A teraz coś dla mnie:) Jeśli macie zbędne pocztówki z kraju, świata lub ze zwierzętami itd (zbieram wszystkie). Chętnie przyjmę lub odkupię każdą ilość. smile

 

#6 2012-10-14 14:29:18

myszka

Re: pytanie do wszystkich

I wątek trochę upadł. Ale mam dla Ciebie dobre wieści, mój mąż teraz jest w Afganistanie przez najbliższe pół roku. Więc jak przyjedzie to może się uda Wam coś pohandlować jak poprzednim razem. na 100 % ma meksyk na wymianę. Z Kirgistanu coś zdobył ale nie wiem czy będzie miał na wymianę. Co do reszty to trzeba poczekać aż wróci. smile

 

#7 2012-10-15 19:05:49

chris201

Re: pytanie do wszystkich

w Kenii bede w lutym, jak nie zapomne to przywioze smile

 

#8 2012-10-25 12:29:59

myszka

Re: pytanie do wszystkich

To dla mnie tez poprosze Kenie. Ale bede miec plusa jak mezowi dam:)

 

#9 2012-10-25 17:50:48

PAVULON

Re: pytanie do wszystkich

cieszę się że wątek znów wypłynął...
Kenia nadal aktualna, moja kolekcja rozrasta sie powoli, aktualnie posiadam banknoty ze 126 państw...
dla zainteresowanych , polecam sklep Voyonick collection, lub Banknoty świata,(dostępne na allegro) można nabyć rarytasy za rozsądne pieniądze okazyjnie, lub czatować na aukcjach

 

#10 2012-12-05 10:25:05

VillaHolidayPark_pl

Re: pytanie do wszystkich

Bardzo ciekawe hobby,też kiedyś o tym myślałem. Mam kilka banknotów z egzotycznych krajów,w tym prawdziwą perełkę,bo walutę z Uzbekistanu:)

 

#11 2012-12-06 16:45:17

anulka

Re: pytanie do wszystkich

na przyszłośc bede pamietac wink

 

#12 2012-12-06 18:25:51

PAVULON

Re: pytanie do wszystkich

święta to dobry czas aby powiększyć swoją kolekcję , jeżeli ktoś ma podobne hobby na pewno ucieszy się z kilku nowych banknotów...

 

#13 2012-12-18 19:30:30

OWAkces_PL

Re: pytanie do wszystkich

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh