Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-01-27 22:53:52

bart_76

Krotki wypad do Syrii

Witam
Wybieram sie do Damaszku na krotki wypad (cztery noce w sumie wyjdzie). Wiem, wiem - bardzo krotko i nie zobacze wszystkiego - niestety sytuacje mam taka ze na dluzej nie moge sobie pozwolic i chcialbym przynajmniej te kilka dni spedzic w miare intensywnie.

Nie jestem jak na razie dobrze zorientowany w temacie i interesuje mnie wszystko :-), dlatego bede wdzieczny za kazda dobra rade od ludzi ktorzy mieli juz okazje tam byc.

Hotel, jakis fajny :-), ale na powaznie to dobrze usytuowany, czysty, bezpieczny, z mozliwoscia zabukowania z polski, jesli ma byc sniadanie to dobre, bo jak nie to chyba lepiej zjesc cos na miescie? Moge wydac tak okolo 50-80$ za noc.

Kuchnia, to moj odwieczny cel podrozy - co jesc zeby odplynac, gdzie najlepiej ?

Co zwiedzic w Damaszku? Bede tam trzy pelne dni - czy to nie za duzo na to miasto? Czy majac taki krotki okres czasu jest sens wybierac sie gdzies poza Damaszek, a jesli tak to gdzie?

Hammam - no bylem raz w Maroku i nie moge zapomniec - musze isc - co polecacie w Damaszku - tu celuje w gorna polke - akurat na tym nie chce oszczedzac

Cos jeszcze ciekawego mozna tam robic?

Z gory dziekuje za wszelkie porady od wszystkich zyczliwych podroznikow - wiem, ze na googlach wiele juz jest, ale czasem dobrze zapytac :-)

No, chyba ze ktos chce wybrac sie we wspolna podroz :-), jade na 4 noce koniec lutego/poczatek marca 2011. (Mezczyzna, zonaty, 35 lat, wesoly, rozrywkowy, szukajacy przygod, umysl scisly analityczny - wow, chyba pojechalem :-)

pozdrawiam
Bartek

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh