Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-10-16 10:52:18

maciekart

Najfajniejszy kraj - pod każdym względem !!!

Najciekawszy , Najfajniejszy kraj na świecie !!!

 

#2 2010-10-16 23:30:55

katrinka

Re: Najfajniejszy kraj - pod każdym względem !!!

nie ma takiego żeby byl najfajniejszy pod kazdym wzgledem! żeby taki istnial to juz by wiekszosc ludzi  sie tam przeprowadzila;)  jest albo gorrąco  i biednie, albo bogato i zimno, albo ewentualnie tak jak w USA bogato i w niektórych częściach gorąco , ale za to mają niedobre jedzenie, beznadziejną politykę i drogą opieke medyczną.

 

#3 2010-10-16 23:33:26

kasia_lublin

Re: Najfajniejszy kraj - pod każdym względem !!!

dla mnie najciekawszy, najfajniejszy, najlepszy, najukochańszy kraj to Chorwacja.

 

#4 2011-01-16 02:07:47

kangur

Re: Najfajniejszy kraj - pod każdym względem !!!

Z tych krajow, ktore do tej pory udalo mi sie odwiedzic, najfajniejsza jest Tajlandia a konkretnie tajskie wyspy  (Bangkok to juz inna bajka). To sprawa bardzo indywidualna ale ja osobiscie znajduje w Tajlandii wiele z tego co lubie na wakacjach: tropikalna przyroda, piekne i egzotyczne miejsca, cudowne widoki, rewelacyjne jedzenie, dobrej klasy hotele za przystepne pieniadze, wspaniali ludzie, ciekawa kultura, rewelacyjne tajskie masaze, ktore po ciezkiej pracy skutecznie lecza podmeczony organizm i wiele innych. W Tajlandii trudno sie nudzic. Jesli lubisz zwiedzac to masz zwiedzania na tygodnie, jesli masz ochote pobyczyc sie w basenie czy na plazy- idealne warunki. Uwielbiasz dobrze zjesc - setki restauracji czekaja na ciebie i to nie prawda, ze w "restauracji dla bialych" nie mozna zjesc tajskiego jedzenia. Lubisz zakupy (ja akurat nie bardzo) - mozesz biegac po bazarkach czy eleganckich domach towarowych do woli. Wszystko w jednym smile Polecam

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh