Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2010-11-11 01:26:02

kangur

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

W Polsce takim magicznym miejscem jest dla mnie Zakopane i wogole Tatry. A na swiecie- wysepki na Morzu Adamanskim i Apollo Bay w Australii.

 

#17 2010-11-11 17:07:00

Kasia6555

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

cały świat jest tak ciekawy,że ciężko dać odpowiedz na to pytanie......myślę,że w każdym miejscu na ziemi znajdziemy coś ,co nas zadziwi i zaciekawi....

 

#18 2010-11-29 09:13:42

piea

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

hm, chcąc odpowiedzieć jednoznacznie i niekrzywdząco dla innych miejsc- to bardzo trudne pytanie: ale mając do wyboru jeno miejsce, to powiem tak: zgadzam sie z kasią6555- nie mam wprawdzie doświadczeń egzotycznych - bo poza Europę ( nie licząc turcji/Egiptu) to się jeszcze nie wybrałam....ale w Europie jednak rzuciła mnie na kolana- SZWAJCARIA!
Oczywiście selekcji dokonałam biorąc  pod uwagę nie tylko walory przyrodnicze, które sa w Szwajcarii naprawdę spektakularne, ale infrastrukturę, drogi, rodzaj i szybkość przejazdu ( pociągi rewelacja!!!), zabytki, czystość miast, poziom i kultura mieszkańców: wyni był jednoznaczny :SZWAJCARIA!

Natomiast w Polsce miom ukochanym zakatkiem sa Karkonosze i okolice!

 

#19 2010-11-30 20:56:40

krakowianka

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

Hejka dla mnie najciekawszym miejscem sa Tatry- nasze gory,sa zaczarowane i najpiekniejsze. A potem Egipt ze swoja historia,ktora ciagle sie poznaje,cos nowego sie odkrywa i ten kraj jest taki tajemniczy!!!

 

#20 2011-01-13 20:43:11

niespodzianka

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

Dla mnie w Europie najpiękniejsze miejsce jakie widziałam to Lazurowe Wybrzeze.Podziwiałam je trzykrotnie,za każdym razem czułam się tak wzniośle,jakbym widziała je po raz pierwszy.Lazur wody,skaliste zatoki i miejscowości m.in-Monte Carlo,Cannes,St.Tropez.Zresztą miałam okazje przygladać sie sie temu z bardzo bliska,bo podróżowałam tam też rowerem (od Genui po Marsylie).Przepiękne przeżycia ale było to już kilka lat temu.Chciałabym w tym roku zwiedzić Ameryke poludniową.Nie mam jeszcze planu,szukam inspiracji..Zaczęłabym chyba od północnej części-Ecuador,Kolumbia,Peru.Może ktoś kto był wskazałby ciekawe miejsca.Interesuje mnie tylko aktywny rodzaj wypoczynku ok 4 tygodni.

 

#21 2011-01-13 22:12:21

brooks44

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

Jejku, co za pytanie! smile Jak sie tak zastanawiam, to na mysl przychodza mi wszystkie miejsca, w ktorych bylam! Gdybym jednak musiala wybierac to chyba bylby to irlandzki Plw Beara (cudne krajobrazy), Alhambra (wiadomo), polskie gory (z naciskiem na Beskid Zywiecki i Bieszczady) i jeszcze mnostwo innych miejsc, z ktorymi zwiazane sa moje wakacyjne i wycieczkowe wspomnienia smile

 

#22 2011-01-14 01:39:20

kazikss

Re: najciekawsze miejsca na świecie,

Dla mnie najciekawsze miejsce to wspomniana wczesniej Kenia (a dokladniej cale poludniowo-wschodnie wybrzeze Afryki w ktore wchodzi tez Uganda, Tazania i Rwanda), do ciekawych miejsc zaliczam takze wybrane fragmenty Stanow Zjednoczonych (Nowy Jork, Boston, Filadelfia, San Francisco, Nowy Orlean i wybrane parki narodowe, Yellowstone, Grand Canion, Yosemite oraz Hawaje) a takze Argetyne (a zwlaszcza Patagonie) i Nowa Zelandie.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh