Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2010-01-11 11:49:22

lagatta

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Manniak z chęcią obejrzałabym Twoje zdjęcia z tego wyjazdu.

 

#17 2010-02-25 10:18:08

agaa21

Re: z jakim biurem do Egiptu?

3 razy wyjeżdżałam z burem sun&fun i nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam w tym roku pewnie również skorzystam z ich oferty:)

 

#18 2010-06-20 12:46:03

piotr44

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Ja byłem z EXIM tours i ALFA STAR jestem z nich zadowolony ...

 

#19 2010-06-21 09:20:07

piea

Re: z jakim biurem do Egiptu?

z każdym. To nie biura turystyczne budują hotele w Egipcie...
Istotą jest jaką kupisz ofertę a nie w jakim, biurze. Oczywiście należy wybierać Biura duże, znane sprawdzone ale również kierowac się zdrowym rozsądkiem. Opinie na forach są mocno przesadzone. Najwięcej narzekaczy i ludzi reklamujących wczasy są wśród tych, którzy kupują tanie last minute najczęściej do 3*hoteli.
Z reguły jest tak, że bardziej będzie zadowolony nabywca wczasów w Triadzie do 5* hotelu, niż ten co pojedzie z TUI czy Neckermanem do 3*. ( podkreślam: z reguły!, czyli znajdą się wyjątki...)

PS. W nawiązaniu do posta Cezarbieguna- tez byłam w egipcie z Triadą i na samolot czekaliśmy w hotelu przy basenie ( nie na lotnisku). Takie praktyki stosują wszystkie biura, które latają czarterami - koordynacja czasu wylotu z czasem zakończenia doby hotelowej niestety często oznacza długie, męczące oczekiwanie na powrót do domu, ale  to  nie jest sprawa Biura Podrózy!- tylko przewoźnika. Warto to wiedzieć, to mniej będzie narzekań!

 

#20 2010-06-21 20:25:32

madziuszka

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Ja byłam w Egipcie z Triadą chyba z 6 razy i było ok, a wielu na Triade narzeka, z Itaką 2 razy i 1 mieliśmy 10h opoznienia, ale zrekompensowali nam to przedluzajac darmo dobe hotelowa i posilki w dzien wyjazdi, za drugim razem wszystko ok i na czas, bylam tez raz z Eximem, wiem, ze to nie ich wina, a Egipcjan ale zaminili nam hotele i w koncu trzeba bylo doplacic do innego. Podobnie jak piea mysle, ze to nie jest kwestia biura, ale oferty- ja zawsze wychodze z zalozenia, ze wole troche przyoszczedzic na noclegu kosztem wzbogacenia budzetu na zwiedzanie, zakupy, imprezy itp, ale nigdy nie narzekam, bo przewaznie dostaje to, za co zaplacilam. Co człowiek to inne potrzeby i stad wynikaja reklamacje itp. Dlatego wybierajac biuro warto poprostu sprawdzic czy utrzymuje sie na rynku itp, a nie jest to firma "Krzak".

 

#21 2010-06-24 14:09:12

Lagos_Travel

Re: z jakim biurem do Egiptu?

To czy będziemy zadowoleni z wakacji tak naprawę zależny w znacznym stopniu od samych podróżujących i ich podejścia do wyjazdu a nie touroperatora u którego wczasy zakupimy. Nawet najlepszym czasami zdarzają się wpadki. Tylko od turysty zależy czy zrobi z tego wielki problem, który zniszczył całe jego wymarzone wakacje i opisze jakim partaczem jest biuro "X" czy po prostu okaże wyrozumiałość i nie pozwoli sobie "głupotkami" zniszczyć wakacji.
Osobiście polecam Sun&Fun, SelecTours. Nowością na rynku jest BeeFree - zobaczymy z jakim wynikiem zakończą pierwszy sezon smile

Wszystkim forumowiczom życzę udanych wyborów.

 

#22 2010-06-25 00:46:48

thegriasia

Re: z jakim biurem do Egiptu?

kolejne wakacje z biurem Exim- POLECAM

 

#23 2010-06-25 22:35:55

olucha74

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Sun&Fun ma bardzo ładne rezydentki w Egipcie smilea Bee Free ma zabójczo niskie ceny i jest chyba jakąś "odnóżką" Exim

 

#24 2010-09-30 13:26:06

Kanabis

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Na sopol.pl widziałam że mają w przygotowaniu rejsy po Nilu i imprezy pobytowe w Hurghadze i Sharm el Sheikh. To biuro z duży doświadczeniem i mają bardzo atrakcyjne wyjazdy. Myślę że warto poczekać na szczegóły i zobaczyć jaki jest program takiego rejsu.

 

#25 2010-12-19 21:25:03

krakowianka

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Ja bylam z Rainbow Tour maja swietny program. Rejsy po Nilu polaczone z Kairem i wypoczynkiem w Hurgandzie. Taki wyjazd trwa dwa tygodnie. Zaczyna sie odpoczynkiem dwu dniowym, potem Luxor,rejs,Kair ze wszystkimi atrakcjami i pobyt znowu konczy sie wypoczynkiem. Osobiscie polecam to biuro. Bylam bardzo zadowolona z tego wyjazdu.

 

#26 2010-12-19 22:59:33

Kasia6555

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Myślę,ze tu nie chodzi o sam hotel,ale o całokształt....byłam w Egipcie killa razy...Alfa Star,Itaka i Exim....hotele rewelacja.....i tylko Z EXIMEM małą wpadka..zapomnieli po nas przyjechać w drodze powrotnej......i przez tą nieuwagę samolt był opozniony bo musieli wysyłać po nas taxi.....ale mimo tego incydentu wcale nie uważam aby Exim nie był godnym polecena biurem.....inne wyjazdy z tym biurem były bardzo udane....

 

#27 2010-12-20 07:36:37

lidonek

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Byłam na tej samej wycieczce co krakowianka i z czystym sumieniem polecam

 

#28 2010-12-21 09:29:16

piea

Re: z jakim biurem do Egiptu?

W tej kwestii można powiedziec, że mamy " dwa Egipty": jeden to ten "kurortowy", gdzie całe rzesze turystów spragnionych słońca jadą wypocząć, ponurkować w rafie i poleżeć na pięknych plażach Hurghady, Sharm el Sheik,  Maarsa el Alam.
Drugi Egipt to ten starożytny z zachwycającymi zabytkami z czasów wielkich faraonów- i tu większość Biur Podróży ma w swojej ofercie nieprzebraną ilość wycieczek objazdowych i Rejsów po Nilu.
Ponieważ  "turystyczny rynek polski" jeździ do Egiptu juz od wielu lat i Ci co chcieli zwiedzić egipskie zabytki- wcześniej czy później zdecydowali się na którąś z wycieczek objazdowych.
Dzis Biura wychodzą do turysty z trochę  szerszym programem zwiedzania: dodatkowo proponuja zwiedzanie w programie zachwycającej Aleksandrii, łącząc Rejsy po Nilu z pobytami w Sharm, a nie tylko w Hurghadzie, lub włączając jeszcze zwiedzanie atrakcji  Synaju.
Moim zdaniem warto by Biura zmodyfikowały Rejs po Nilu i rozszerzyły ofertę o Denderę czy Abydos.
W zależności od tego- jakiej formy wypoczynku szukasz- w zasadzie w każdym Biurze znajdą Ci coś odpowiedniego.
Moim zdaniem: bez względu na osobiste preferencje- najlepszym wyborem  w końcu i tak zawsze okazuje się Rejs po Nilu z Kairem łaczony z tygodniowym wypoczynkiem w którymś z egipskich kurortów.smile

 

#29 2011-01-23 14:59:37

danutar

Re: z jakim biurem do Egiptu?

Również byłam na takiej imprezie jak krakowianka - z biurem Rainbow Tours: rejs po Nilu + Kair + wypoczynek w Hurghadzie + ciekawe wycieczki fakultarywne (w tym przede wszystkim Abu Simbel). Z czystym sumieniem mogę polecić. Biuro spisało się na medal. Trzeba tylko zwrócić uwagę, aby w pociągu do Kairu (nocny przejazd) były przewidziane miejsca sypialne, bo jazda w zwykłym wagonie to masakra - zmarzniecie na kość nawet w środku lata (ja byłam w sierpniu). Nie wiem dlaczego tak ustawiają klimatyzację w pociągu - chyba żeby nie śmierdziało od toalet. Ale cóż - Egipt... Ponadto rewelacja!

 

#30 2011-10-27 21:53:17

jaceks

Re: z jakim biurem do Egiptu?

ja polecam alfa star - duzo dzialaja na tym rynku, wiec wszystko co oferuja zostalo juz sprawdzone nie tylko przez operatora ale i przez setki jesli nie tysiace turystow. kiedy pracowalem w jednym z biur podrozy polecalusmy wlasnie alfa star.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh